UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I Pan Prezes dumny stał za boiskiem i obserwował. Człowiek co nie ma pojęcia o piłce, biznes dostał po tatusiu, teraz bierze się za klub. Zajmij się Pani Prezesie swoim biznesikiem i zabieraj swoich ludzi z dogmatu do siebie na Brzozową. Teraz nowy pomysł to 2 trenera wrzucić na minę czyli oficjalnie on był trenerem, a obok stał Pan Przybyla i Starzyński jako nieoficjalni trenerzy żeby nie było że to oni przegrali. Co to za kołomyja? Kiedy Prezydent się za Was weźmie? Widać że coś się złego dzieje od kilku tygodni w klubie, zmiany ludzi, bałagan, dziennikarze powinni się tym zająć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    2
    Olimpia góra(2026-05-10)
  • @Olimpia góra - Bardzo dobra opinia Chłopie pilnuj tych swoich pseudo goryli, nie bierz się za coś o czym nie masz bladego pojęcia
Reklama