UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niepolomice, ktore sa 10x mniejsze niz Elblag potrafia kolejny rok grac w I lidze i to z dobrym slutkiem, a tutaj wielebny ma problem z dopieciem budzetu. Tylko liczenie na miasto. Od tylu lat nie zalatwic sponsora to kunszt wybitny. Biedny prezes, ze inna potrafia a on NIE.
  • @Jon - Jak dla Ciebie takie to proste to załatw. Jak jest sponsor, ktoś potężny związany z regionem, zawsze się uda. Puszcza jak mówisz jest tego przykładem. A Bytów też zamiesza w barażach pewnie, mieścina klasy mniejsze niż Pasłęk. Wiadomo kto sypie kasę dla Olimpii bo lubi to i kocha. Jakby zabrakło Pana R. ksiądz mógłby zgasić światło i rozwiązać ten klub.
  • Sponsorzy byli na rozmowach chcieli sypnac kasa, ale tez chcieli kogos w zarządzie by miec wiedze na co ich pieniazki ida proste nie? Lecz wielebnemu prezesowi to bylo nie na reke
  • Byli i się zmyli. Powielanie plotek niczemu nie służy. Bo Ostródzie się udało takie tam powielanie mitów o inwestorach, czasem się uda haracz zgolić od korporacji. Tylko ksiądz nasz nieudolny, bo mu miasto nie lobbuje za firmami. ..
Reklama