UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • "Podczas meczu z Motorem klub uruchomi sektor rodzinny na trybunie B3 (Prosta). " Wielebny rusz tyłek z fotela i umyj naiwniakom krzesełka, żeby nie musieli robic tego za Ciebie jak zwykle. Do tego sie tylko nadajesz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  4
  komar(2020-09-04)
 • @komar - Sektor Rodzinny powstaje z inicjatywy i chęci działania kibiców - tak, tych najbardziej niepokornych z Łuku, którzy chcą coś robić, ale nie dla tego czy innego prezesa tylko dla OLIMPII. Podobnie jest z pomocą w akcji plakatowania, ustawiania banerów - np. na Pl. Dworcowym - wkrótce kolejne. Można popadać w marazm i nic nie robić oprócz narzekania, a można też starać się zmienić tę rzyczywistość na lepsze. Zabierzcie swoje pociechy - będziecie mogli w spokoju obejrzeć mecz, a dziecko nie będzie się nudziło. Jak dobrze pójdzie, to będzie tylko lepiej. Także nie ma co narzekać, tylko zawitać jutro na A8 od 16.30 - wejście od strony Agrykola, bliżej SP 3.p. s. Zjeżdzalnia będzie, jak nie będzie padało.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  5
  WidzimySięNaA8(2020-09-04)
 • @WidzimySięNaA8 - Kogo z łuku, klub jest niszczony organizacyjnie, pion sportowy zwalnia trenera i chłopaków za ambicje(nie chcąc płacić za awans - zwykłe oszustwo, a wy udajecie że nie widzicie? To albo jesteście ślepi albo głupi że nie widzicie jak wszyscy się z nas śmieją
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  Zielarski(2020-09-04)
 • @WidzimySięNaA8 - Szukasz naiwnych, ci co przychodza to nie prawdziwi kibice, to naiwniacy, ktorymi mozna krecic jak sie chce I ile sie chce. Utopilisce ten klub, oszukaliscie kibicow, oszukaliscie trenerow, zawodnikow. .. .ilu dobrych pilkarzy odeszlo z Olimpii. .. co jeszcze nie dochodzi? Zabawa w pileczke dla was juz sie konczy.
 • @Zielarski - Mogłeś, nadal mozesz sypnąć kasą i zbudowac wielka Olimpie. .. natomiast zrozum, ze pewne tematy zostają w rodzinie. .. wylewasz szambo nie na zarzad, ale w 1 kolejnosci na Klub. Portel to nie jest forum by dyskutowac na takie powazne sprawy.
 • nie sr. aj we własne gniazdo
 • Ja niszczę klub i imię Olimpii? To jak nazwiesz robienie z nas, z miasta i z klubu pośmiewisko na cały kraj przez osoby nim zarządzające? Wiele osób chciało by coś zrobić, ci z kasą większą i mniejszą ale twój Pawełek z kolegami ma tam dobre stołki, żadnych rozliczeń finansowych tylko bajka że spłacają długi za pierwszą ligę od 10 lat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  Zielarski(2020-09-04)
 • To gniazdo śmierdzi, nie czujesz? Trzeba go wyrzucic!!!!
 • Nazywasz ludzi którzy przychodzą na mecz naiwniakami? Naiwniakami dla Ciebie są kibicie, piłkarze, trenerzy tylko nie Ty. Naczytasz się komentarzy, napiszesz sam kilka i uważasz że tak pomaga Olimpii. ? Olimpia to nie tylko Prezes i jego ludzie ale też kibice, piłkarze, historia barwy i emocje na A8.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Acides(2020-09-05)
 • @Acides - Dobrze, że są jeszcze kibice, którzy patrzą na pewne rzeczy szerzej niż tylko subiektywne odczucia podlane hejtem. Klub to My kibice- bez nas to będzie wydmuszka jak na Krakusa.
 • @Zielarski - Swoimi wpisami niestety tak. Masz zarzuty, przyjdź, powiedz co leży na wątrobie, pokaż rozwiązanie i jak to zrealizować. Przyprowadź tych sponsorów i niech powiedzą, że nie dadzą kasy poki jest taki zarząd. .. Ale nic nie zrobisz, bo brak Ci jaj i większość o czym piszesz nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Cos tam usłyszysz, swoje dopowiesz i śmiejesz zamęt. Kto ma być ten będzie. Do zobaczenia o 17.
Reklama