UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gomułka pisałem przed meczem z Kaliszem że puchar Polski nie dlanas i niedlatego że kalisz jest tak dobry tylko dla tego że będąc młodą osobą niedoświadczoną próbujesz metod macierzyńskich a to nietędyk droga pozatym wdarł się haos w drużynę i podziały ale ty jako trener, tego niebyło w telewizji, nie powinieneś robić ale zrobiłeś niewiem po co jak już teraz wiem ze jesteś do końca sezonu, tylko jeszcze miesiąc temu myślałem że jakiś zespół cie weźmie a teraz się zastanawiam czy nawet ksiedz cie niewywali albo czy jacy kolwiek piłkarze będę chcieli przyjść jak tu jesteś ale to już twoje zmartwienie masz lub za chwilę będziesz miał nauczkę że niejesteś pępkiem świata pisałem też że jak zdobędziesz 2,3 pkt to będzie sukces z zaistniałej sytuacji myliłem się bo jak zdobędziesz 1pkt tylko dlatego że Jastrzębie się podłoży za to że ksiądz się zgodził zamienić na gospodarza trudno najważniejsze dlamnie żebyś jak najszybciej opuścił elbl
  • Do szkoły za naukę się zabierz a nie wypisujesz tu takie banialuki Sam opuść Elblag i do Batorowa
Reklama