UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak ten klub ma wyjsc na prostą kiedy klubem rzadzi -ok uczciwy, prostoduszny i jowialny . Lista wpadek tego jegomoscia jest tak dluga ze zabrakło by wierszówki na 1 stronie Dziennika Elblaskiego. Ostatnio czytalem jak to Warminsko Mazurski Związek PN "up.. 'temat zaleglego meczu Legia 2 z Sokołem Ostroda, Przypomnijcie mi proszę z kim Olimpia ma umowę klubu partnerskiego i kto jest viceprezesem WM ZPN ?Ile mozna było na tym wygrać ? Ile mozna bylo skozystać -nawet jezeli skonczylo by sie tylko na tym ze nasi juniorzy moga sobie potrenować na Legia Football Center. .Czy trzeba wazlinować Legii Warszawa ? Tak. trzeba bo dziś Elblaga na nic innego nie stać a z Arka. Lechia czy miastem na O nigdy nie było nam po drodze i nie bedzie. Ale do tego trzeba wyjsc z parafii i wlasnej drewnianej budki panie Guminiak. .Ja nie neguje i nigsy nie negowałem pana uczciwosci -ale na boga -porwałes sie pan z motyką na słonce. Jak nie mam umiejetnosci nie pcham sie za kierownice autobusu. .moj max do duze auto osobowe. Dla Pana szklany sufit to druzyna Olimpii 2.. .Juniorzy ale nie szczebel centralny seniorow z ambicjami. Do konca rundy zostało 8 spotkan. Liczę ze umie Pan liczyc panie Guminiak -I nie bedziemy swiadkami takiej kompromitacji jak 2 lata temu kiedy to jedna z druzyn sprzatnela nam sprzed nosa 100.000 zl w ostatnim meczu z tytulu Junior Pro.
  • @Orzis - Ogląd sytuacji i realne spojrzenie na piłkę w Elblągu bardzo mi zaimponowało. Myślę, że mógłbyś jednak zrobić coś więcej dla tego Klubu, bo widać, że masz rozeznanie i pojęcie o czym piszesz. Orzis, bez krzty ironii - wszystkie ręce na pokład - mógłbyś wiele pomóc. Przynajmniej naszkicować plan działania, bardziej szczegółowy, bo tutaj tego nie ma, jedynie działanie na tu i teraz. Można zrobić coś więcej i jeśli to nie jest gra pod publiczkę prezesa mówiącego o odejściu, gdyby znalazał się godny następca z bańką w kieszeni, to warto podjąć działania, aby podjąć ryzyko i osiągnąć postawione cele.
Reklama