UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nareszcie widze ze strony zarządu i nowego trenera męskie zdecydowane ruchy a nie pitowanie i pobłażanie nieudacznikom. Tak miedzy nami z tych 12 na chwilę obecną co odeszli. Kto poza Lewym nadawał się na gre w 2 lidze. Może po częsći Kiełtyka, ale on zaczoł Olimpie olewac w tym sezonie zwłaszcza w rundzie wiosennej. Prosze mi wskazac kto poza Lewym mógłby grac w 2 lidze. To nie są żarty. Takie kontrakty jakie by nie były w 2 lidze. To przecietny zjadacz chleba z nas kibiców może sobie tylko o nich pomarzyć. Cieszę się z całego serca że zostaje ikona Olimpii Kamil Wenger. Najlepszy moim zdaniem obronca od kilku lat w Olimpii. .Coś czuję że Olimpia bedzie w tym sezonie na złośc tym niektórym komentatorom silnym na miarę możliwości zespołem. A napewno silniejszym od tego z sezonu 2020-2021
  • Śmiech :DD Hashtagi: #KibicOEWM
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Jestem(2021-06-29)
  • A może zadaj pytanie, nie kto się nadaje, tylko kto ich w Olimpii a przede wszystkim dlaczego zatrudnił ?
Reklama