UWAGA!

Z Olimpii odchodzi 12 piłkarzy

 Elbląg, Z Olimpii odchodzi 12 piłkarzy
(fot. Anna Dembińska,archiwum portEl.pl)

W poniedziałek informowaliśmy o odejściu z Olimpii Elbląg kapitana drużyny Tomasza Lewandowskiego. Okazuje się, że zespół opuści w sumie aż 12 piłkarzy, którym 30 czerwca wygasają kontrakty.

Zarząd Klubu postanowił o nieprzedłużaniu umów z 12 zawodnikami kadry Olimpii Elbląg, których ważność kontraktów kończy się z dniem 30 czerwca 2021 roku - informuje ZKS Olimpia Elbląg. 

Wraz z końcem miesiąca z klubem żegnają się: Michał Ressel, Tomasz Lewandowski, Tomasz Sedlewski, Michał Kiełtyka, Eryk Filipczyk, Sebastian Kamiński, Patryk Burzyński, Dawid Jabłoński, Damian Poliński, Wojciech Zyska, Orest Tkachuk oraz Filip Sobiecki (koniec wypożyczenia z Legii Warszawa).

- Ponadto, klub daje wolną rękę w poszukiwaniu zatrudnienia Pawłowi Rutkowskiemu oraz Bartoszowi Przybyszowi, którzy mogą zostać wypożyczeni lub wytransferowani - napisała Olimpia Elbląg na swoim fan page'u na Facebooku. - Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim za czas spędzony przy Agrykola 8 oraz godne reprezentowanie żółto-biało-niebieskich barw. Życzymy powodzenia na piłkarskim szlaku i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości spotkamy się na zielonej murawie.

Pozostali piłkarze w środę, 30 czerwca, rozpoczną przygotowania do sezonu 2021/2022 w II lidze. - Wraz z zespołem treningi rozpocznie także grupa zawodników z Akademii oraz z zewnątrz, która zostanie poddana testom sprawnościowym oraz wewnętrznej grze kontrolnej, po której zostaną podjęte decyzje o ewentualnym zakontraktowaniu ich przy Agrykola 8. Już wkrótce będziemy informować o transferach zawodników, którzy będą stanowili o sile pierwszego zespołu Olimpii Elbląg - informuje klub. 

Przed sezonem Olimpia rozegra cztery sparingi na boiskach w Gdyni, Gniewinie i Elblągu. 

 

Terminarz  gier: 

6 lipca: Arka Gdynia - Olimpia Elbląg (w Gdyni)

10 lipca: Radomiak Radom - Olimpia Elbląg (w Gniewinie)

17 lipca: Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz w Elblągu

24/25 lipca: sparing w Elblągu. Przeciwnik nieznany. 

Sezon w II lidze wystartuje w weekend 31 lipca - 1 sierpnia. 

 

Do tematu ruchów kadrowych w zespole wkrótce powrócimy na portEl.pl 

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama