UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo PiS, brawo Jarosław Kaczyński. Wczoraj przekop, dziś wojska amerykańskie. Elbląg zdecydowanie wchodzi na wyższy, lepszy level.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    87
    Kaczan(2020-08-07)
  • @Kaczan - "Elbląg zdecydowanie wchodzi na wyższy, lepszy level. "- Na Level Kaczy, wchodzi Elbląg - Coraz drożej w sklepach. Brawo PIS, mam nadzieję, że przyjdzie czas, że śladu po Was nie zostanie. Otumaniony naród przejrzy na oczka.
  • @Kaczan - liże liże, aż się błyszczy. jeszcze trochę i do partii cię przyjmą.
  • A za po nie miales coras drorzei w sklepah pawianie
  • Człowieku, natychmiast bierz słownik do ręki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Kumpel Maria(2020-08-07)
  • @Kaczan - Warto czytać coś więcej niż tytuł. Czasami w treści znajduje się więcej informacji. Przy okazji lektury to może mniej by się Pan naklaskał. ; -)
  • @Kaczan - pytanie tylko dla kogo?
  • @Kaczan - Powiedz mi po co nam Amerykanie w Polsce skoro będziemy musieli im płacić żołd, budować dla nich bazy, wyposażyć w "ich"sprzęt i jeszcze mają zapewnioną eksterytorialoność. Nie lepiej te pieniądze wydać na szkolenia i sprzęt dla naszych żołnierzy ?!?!?!?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Anonimek1(2020-08-07)
  • @Kaczan - ciemność widzę widzę ciemność
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    brunonz(2020-08-07)
  • Tak masz rację, ja też czekam na powrót mafi, karków, układów no w końcu jeżdżę furą za bańkę a tu jakiś przebieraniec w granatowym mundurze mnie zatrzymuje i lejce zabiera No k. .. mać kim on jest, daje smutnemu 200 a on o przekupstwo mnie osądza tego już za dużo Przeciez ja mam szwagra i wuja znajomości mam od h. .. .a Precz z preczem niech żyje Precz.
Reklama