UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @KrzysztofHolasty - a czym śmigasz tam na Południe? jak pekaesem to daj znać o której masz odjazd, przyjadę otrzeć ci łzy i pomachać na do widzenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Colargol(2016-10-27)
  • Mi otrzesz łzy ale tobie kupy z gaci ktora zrobisz ze strachu juz nikt nie wytrze chyba ze zielone ludziki hahaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Holasty(2016-10-27)
  • @Holasty - sprecyzuj jakie Południe ci chodzi po głowie, może Albania? wszak to południe. .. Europy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Colargol(2016-10-28)
  • @Colargol - zapomniałem dodać, że to właściwe miejsce dla takich jak ty. .. welcome to Tirana
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Colargol(2016-10-28)
  • @Colargol - no takim tokiem myślenia jaki prezentujesz nie dziwię się że mamy tak jak mamy - haha 500 plus widać działa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    jędrzej@(2016-10-28)
  • @Colargol - a co do wycierania łez - może i mi jakaś kapnie jak będę wyjeżdżał ale za to to współczuję twoim gaciom bo ze strachu będą sfajdane i taki smrodek że hej będzie - a w PKS ograniczona ilość miejsc - a najgorsze to to - że niestety nie będzie miał ci kto tej kupki usunąć - tak więc może lepiej na PKS-ie nie podchodź do mnie bo nie chciałbym tym prześmierdnąć panie patryjota - Oj będą patryjoty haha ale po niebie fruwały;) a reszta w trampkach s. .. .ły
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Holasty(2016-10-28)
Reklama