UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja pracując w sklepie nawet wolałam pracujące niedziele. W tygodniu był za to dzień wolny do odebrania, można spokojnie iść wtedy do lekarza czy w urzędzie coś załatwić. Albo po innych sklepach nawet pochodzić. Bez kombinowania, zamieniania się na zmiany itd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Pracownica(2022-08-08)
  • @Pracownica - Nie przesadzaj nie pracujesz całymi dniami. Jak się chce to znajdzie się czas na wszystko i lekarza i sprawy urzędowe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    Niezadowolony(2022-08-08)
  • @Niezadowolony - Oczywiście, że jak się chce, to czas się znajdzie. I lecisz z językiem na brodzie przed pracą by się wyrobić na swoją zmianę (a jak kolejka np. w urzędzie, to już pozamiatane) albo biegiem po pracy na styk. A odbierając wolny dzień w tygodniu za niedzielę możesz sobie poogarniać swoje sprawy na SPOKOJNIE. Ludzie w innych branżach też pracują w niedzielę i nikomu nie dzieje się krzywda. Choćby na stacjach paliw. Mam nadzieję, że nie tankujesz w niedzielę i nie kupujesz fajek czy papieru toaletowego w Żabce jak zabraknie czy leków w aptece tylko grzecznie czekasz do poniedziałku. W razie wypadku w niedzielę nie jedziesz na SOR tylko czekasz do poniedziałku. Pozdro:-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Pracownica(2022-08-08)
Reklama