UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • SAMI KATOLICY W MYŚL CHRZEŚCIJAŃSKIEJ NAUKI OPLUWAJA CZLOWIEKA NAWET PO ŚMIERCI. Tak jak ktoś napisał historia go osądzi. śmieszy mnie ze ktoś kategorycznie wypowiada się o rzeczach o których nie ma pojęcia. Nikt z was nie był w obozie zagłady, nikt z was nie przeżył okrucieństwa wojny. siedzicie przed monitorami w ciepłych bamboszach i wygłaszacie sądy. Ja nie wiem jak było naprawdę ze s. p. Panem Bartoszewskim, dlatego nie wygłaszam swoich sądów. wiem jedno, cieszę się że w teraźniejszych czasach i nie musiałem przechodzić tego co przeżyli ludzie w czasie IIWŚ. Nikt z was nie wie co by wtedy robił i jaką by przyjął postawę.
  • co ty tu pitolisz za bzdury, my tu przytaczamy fakty z jego publicznych wystąpień na temat Polski - masz coś ostro pod sufitem zrypane. Gości pluł jadem na Polskę i Polków na prawo i lewo i nie chcesz by przytaczać cytaty z jego wypowiedzi ?! Jak takich 10 miernot jak ty powie, że Elbląg znajduje się w Afryce to naprawdę on będzie w Afryce ? NIE, po prostu wielu bezmózgów będzie to twierdziło co nie jest zgodne z prawdą.
  • a w niedziele idź do kościoła jak przykładny katolik i przystąp do komunii. zarzucasz że dziadek po 90tce pluł jadem, a sam co robisz?
  • do " co ty pitolisz. .. ." wyznawco prezesa i ojca dyrektora, jak powyżsi obrażają i poniżają Polaków, to ci nie przeszkadza?? Jesteś taka miernotą, że nie potrafisz zrozumieć słów człowieka mądrzejszego od siebie i wierzysz, ze cie obraża, bo tak powiedział ci prezes?
  • Właśnie ukazujesz tępotę i ograniczenie umysłowe typowego Leminga ! Nawet do twojego ptasiego móżdżka nie dociera, że mogą być zwolennicy - sympatycy innej partii. A mówienie o jego mądrości jest wręcz zabawne :) W twojej sekcie - PO nie można zadawać pytań i podważać słowa liderów ( przywódców duchowych, guru ), bo zostaje się wyautowanym i obwołanym "pisowcem". Jesteście jakimś zlepkiem pomieszania, niemieckiego faszyzmu z sovieckim komunizmem przesiąkniętym niską samooceną plebejską. Wszystkimi swoimi wadami chcecie obdzielić resztę społeczeństwa. Ja nie mam za co przepraszać Żydów bo moi przodkowie ich nie mordowali lecz sami byli mordowani. Ale widocznie członkowie PO mają za co przepraszać, bo członkowie ich rodzin dopuszczali się morderstw.
Reklama