UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja mam zupełnie inne pytanie: czy warto było osierocić swoje maleńkie dziecko i żonę? Uważam, że nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    9
    rthzfxh(2020-08-21)
  • @rthzfxh - "Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, . .. strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. .. " Z naciskiem na ostatni fragment
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    Ploterek(2020-08-21)
  • @rthzfxh - .. .. gdyby tonelo twoje dziecko tez bys tak myslal -a?
  • @rthzfxh - gdyby to było Twoje dziecko mówiłbyś inaczej
  • @rthzfxh - Czyli uważasz że powinien patrzyć jak ktoś tonie. Uwazam że dzięki takiej postawie poświęcił swoje życie choć pewnie nie wiedział że zginie uratował komuś życie I nie ma dla mnie większej odwagi niż człowiek który oddaje życie za drugiego Mam nadzieję że ten człowiek zostanie w pamięci jako bohater ojciec mąż Człowiek wielkiej odwagi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Gośćcc(2020-08-21)
  • @Gośćcc - Nie patrzę na to z perspektywy co powinien ten chłopak zrobić widząc całą tę sytuację, tylko oceniam skutki. Będąc na jego miejscu zadzwoniłbym pod telefon alarmowy 112 lub krzyczał o pomoc. Kiedyś, mając naście lat, uratowałem tonącą w jeziorze kobietę i nigdy więcej tego nie zrobię. Osoba tonąca nie myśli, działa instynktownie i odruchowo - chcąc się uratować łapie ratującą ją osobę i topi ją. Tylko duże opanowanie ze strony ratującego i umiejętność pływania daje szansę uratowania. Mnie uratowała pomoc innych osób i umiejętność zrobienia tzw "korka", ponieważ fizycznie byłem kompletnie wypompowany - ratownicy wiedzą, o czym mówię.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    rthzfxh(2020-08-21)
Reklama