UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tylko dlaczego wy się czepiacie R. Kotlińskiego przecież on wyraźnie daje do zrozumienia że nie jest zwolennikiem posiadania armii przez państwo, wszelkich sojuszy i paktów, które zwykle nie gwarantują bezpieczeństwa a są raczej przykrywką wyzysku ekonomicznego państw ubogich oraz narzucania im własnej wizji rządzenia państw imperialistycznych. Obecny rząd Polski ma inną wizję obronną państwa i jak obserwuję planuje osiąganie swoich celów małymi kroczkami gdzie powołał nawet do życia własną fabrykę broni "Łucznik"w Radomiu. Która droga jest lepszym wyborem w sytuacji i położeniu naszego państwa tego nikt nie wie.
  • RobertKoliński To nie jest prawda, że jestem zwolennikiem likwidacji armii i powszechnego rozbrojenia, bo jestem niestety realistą; rzeczywiście jestem natomiast zwolennikiem likwidacji NATO w obecnym, post-zimnowojennym kształcie, ścisłego włączenia Polski w budowę sił zbrojnych UE (euroarmii), rozwoju własnego przemysłu naukowo-technicznego i zbrojeniowego opartego na wojskowych projektach wspólnotowych oraz wyprowadzenia z Rzeczpospolitej wojsk jankeskiego okupanta. Zresztą, właśnie widzimy, jakim to śmiesznym, upadającym na naszych oczach imperium (Zła:), ta ubóstwiana przez niedoinformowanych jankeska Oaza Wolności jest. Co do przykrywki wyzysku ekonomicznego państw ubogich oraz narzucania im własnej wizji rządzenia państw imperialistycznych - 100% racji:) Hashtagi: #NasiOkupanci, #szymany, #yanksGoHome, #euroarmia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    RobertKoliński(2021-01-07)
Reklama