UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Okazuje się że skażone mięso można kupić i w małym sklepie i w dużym, nawet w prywatnym mającym w swojej nazwie ubój drobiu, manipuluje się klientem, wszystko oparte jest na oszustwie, aby tylko jak najwięcej zarobić, sklepy podane na tej liście oraz hurtownia powinny stracić klientów, to powinna być kara za nieuczciwość i cwaniactwo. W sklepach sprzedających żywność powinna być informacja o kraju pochodzenia tej konkretnie partii żywności i odpowiedzialny za to powinien być SANEPID. Dotąd dokąd tak się nie stanie, ja i cała moja rodzina nie będziemy kupować w sklepach mięsa ani jajek, i tak już po jajka, drób, mleko i twaróg oraz miód i swojskie wędliny jeżdżę na wieś do znanych mi producentów, kupuję smakowite produkty i nigdy się nie zawiodłam na jakości. Polska nie może być śmietniskiem dla żywności produkowanej przemysłowo w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji i Anglii, na to nie ma mojej zgody i pewnie większości polskich konsumentów. My Polacy powinniśmy wymusić na naszym rządzie podjęcie odpowiednich decyzji chroniących rynek konsumenta przed zalewem niezdrowej żywności z zachodu. Mamy swoją dobrą żywność i nie potrzebujemy gorszej zachodniej.
  • @mkt - Tot sywieta prawda!!swinstwo zachodnie szerzy. sie jak. Mozna nie chorowac najlepsze. To. Co. Polskie
Reklama