UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Zwolennikom Kolei Nadzalewowej wyjaśniam, że jako regularna linia PKP może powrócić jedynie wraz z powrotem PRL A tak na serio kiedy wreszcie zaginą te teksty o konieczności odtworzenia Kolei Nadzalewowej. Już widzę jakby nią tłumy podróżowały na super plaże nad Zalewem, a w dni powszednie masy pracowników do licznych zakładów pracy. I wreszcie mieszkańcy z tych terenów wyzbyliby się swoich samochodów, bo już obrzydlo im korzystanie z nich. Ba nawet elblążanie uczyniliby tak samo, bo też nie chcą samochodów. Wszyscy chcemy podróżować pociągami PKP, autobusami PKS i wszelkimi środkami komunikacji publicznej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  7
  Pociągiem lepiej(2024-03-26)
 • @Pociągiem lepiej - Baranku czy twoją rodzinką nie jest Grażynka z PO która siedziała w sejmiku i głosowała przeciwko reaktywacji kolei nadzalewowej? Za to poparła remont linii Olsztyn -Braniewo? Baranku jest olbrzymie zapotrzebowanie na komunikację Elblągu -Braniewo -frombork. Obecnie te miasta nie są skomunikowane. Do Braniewa dojeżdża z Elbląga codziennie bardzo dużo wojskowych a do Elbląga braniewanie do pracy. Ty naprawdę kpisz z linii nadzalewowej? Pewnie jesteś peowcem likwidatorem?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Chester(2024-03-26)
 • @Pociągiem lepiej - Tym tokiem rozumowania, to najlepiej wszystko polikwidować, bo są samochody, a tak serio- puknij się w swoją zakutą łepetynę.
Reklama