UWAGA!

Wylewają lodowiska

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu oraz jednostki OSP włączają się w akcję budowy lodowisk, głównie na terenach szkół podstawowych i gimnazjów. Akcja ma stworzyć wszystkim zainteresowanym możliwość korzystania z bezpiecznych lodowisk podczas ferii – informuje „Dziennik Elbląski”

Ma też maksymalnie zmniejszyć niebezpieczeństwo, związane z użytkowaniem przez dzieci i młodzież dzikich lodowisk, zlokalizowanych na ciekach wodnych w powiatach elbląskich - grodzkim i ziemskim.
     - Zainteresowanych wylaniem u siebie lodowiska prosimy o kontakt z naszą komendą - mówi mł. bryg. Ryszard Baran, rzecznik prasowy elbląskiej straży.
     Zadaniem danej szkoły jest wcześniejsze przygotowanie miejsca pod przewidziane lodowisko. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 055 233 73 53.
     
Jarosław Grabarczyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Pomysł na 6-tke
 • Mam nadzieję,że ta informacja trafiła do elbląskich szkół, a nie tylko do czytelników PORTEL-u.
 • Dzisiaj przejezdzajac obok naszego odkrytego basenu zastanawialem sie czy nie mozna byloby nie spuszczac calkowicie wody tworzac w ten sposob wielkie lodowisko.
 • do poprzednika. nie można. woda zamarzając zwiększa objętość. wiosną zostałyby z basenu ruiny.
 • John.... jesteś widocznie młody i nie pamiętasz czasów, kiedy basen był torem do jazdy szybkiej na lodzie. Tu trenowały nasze medalistki olimpijskie, panie Pilejczyk i Seroczyńska i tu również odbywały się zawody rangi mistrzostw Polski. Basen z tego powodu w żaden sposób nie ucierpiał.
 • ten basen to jak jezioro kto będzie odpowiadał za korzystających jak się utopi ktos lodowisko jest kryte to jeszcze mało?????A tak naprawde to nigdy tam nie było toru do jazdy szybkiej jest teraz przy agrykola i jest tam PUSTO. U nas brak zainteresowania sportem na powietrzu no może piwko pod chmurką.
 • Brawo, pomysł super. Szkoda tylko,że temperatura zbliża się już ku zeru stopni, a na łyżwach po wodzie to nie da rady. ;) Ale pomysł godny pochwały.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  monicz_ka(2006-01-28)
Reklama