UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • no co wy z tym zasłanianiem tablic! RODO chyba nie znacie do czego służy. W tej wiosce ile jeździ niebieskich polówek myślicie że jak nie podacie to nikt nie będzie wiedział bo zaraz kogoś zlinczują? Jesteście śmieszni zwykły wypadek i tylko twarz sprawcy się zasłania to wszystko. Albo zakrywajcie wszystkie numery rejestracyjne na zdjęciach bo może żona kogoś zobaczy samochód postronnej osoby jak jechał np. do kochanki a powinien być w pracy. Podajecie dane wszystkich aut na zdjęciach nawet nie wiedząc czy ktoś z nich ni popełnił przestępstwa może właśnie ktoś gdzieś dokonał napadu rabunkowego itd. NIE BĄDŹCIE ŚMIESZNI bo to RODO to ściema i tak wszystko o nas wiedzą mamy PEGAZUSA
  • A w kadynach woda zielona jak żyć jak pływać w tej brudnej wodzie dlaczego nikt z tym nic nie robi ja się pytam gdzie służby odpowiedzialne za zieloną wodę a tak se piszę bo mi się nudzi kupę robię a tu pacze atykuł to dodam komentarz to i kupa lepiej idzie pogoda ładna może na rybki pujde ale nie do kadyn bo tam woda zielona a tam dziadka się czepiacie my nie wiemy czy doczekamy takiego wieku i czy będziemy na tyle sprawni by poruszać się samodzielnie autkiem. A już wiem dlaczego woda zielona to wina przekopu hahaha Hashtagi: #Kuperobie
Reklama