UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • niemiecki ss-man :D, myslalem na poczatku ze to ten pan ma tak na imie, co to za imie Bej (gej)a to o psa chodzi. .. Bej dziwne imie
  • Dawniej tytułowano w ten sposób wyższych urzędników państwowych w Turcji oraz władców Tunezji. Bej był też tytułem używanym przez władców licznych ord na Kaukazie. Obecnie bey w języku tureckim jest formą grzecznościową. Czasem warto zasiegnac do źródła niż robić z siebie kompletnego ignoranta. Po za tym strasznie głupie są te twoje skojarzenia. No ale znikad się to nie wzięło.
  • @Dax - no pewnie masz racje, bo nie blyszcze inteligencja w komentarzach, raczej wysmiewam cos albo obracam w zart, nie zebym byll zlosliwy, moze uszczypliwy, Kon Mahometa mial na imie Burak np. dla mnie smiesznie mimoze ten kon byl wysoki ranga. Psow w Turcji to raczej nie wielbią to plusa ma ten pan za to ze u nas pies nosi miano kogos wysokiego urzedu w Turcji. :D
  • @Dax - nie przepadam za tą nacja, dzieki ze mi podales skad ta inspiracja zeby takie imie wybrac, jezykow na ziemi jest sporo ciezko trafic akurat skad ten wyraz zostal zaczerpniety, wpisalem w gogle to pierwsze co mi wyskoczylo to slang miejski XD bez urazy, Tak czy siak fajny pies
  • Mam !!! Teraz sobie przypomnialem to slowo Bej. To Tu Haj Bej Daniel Olbrychski z Ogniem i Mieczem psia mać.
  • Z Pana Włodyjowskiego ciemniaku
Reklama