UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Kara powinna być adekwatna do przewinienia i możliwa do odpokutowania. Przy tak wysokich mandatach wiele osób nie będzie stać na ich zapłacenie, więc skończy się to komornikiem lub odsiadką. .. Czy o to chodziło rządowi?. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  15
  M. yśl(2022-01-26)
 • @M. yśl - Będziesz jeździł zgodnie z przepisami to wysokości mandatów nie powinny cię interesować. Stac na auto stac na mandaty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  9
  Art :)(2022-01-26)
 • @Art :) - OK, gdy chodzi o brutalne łamanie przepisów drogowych. OK. Problem polega na tym, że w wolsce około 30% znaków ustawili inteligentni inaczej i stoją sobie, bo ktoś musiał zarobić. Część ograniczeń prędkości również egzystuje na podobnych zasadach a płacić będzie trzeba za wszystko jak za złoto. .. no i punkty zmuszające do uroczystych powtórnych egzaminów czyli uczestniczenia w prezentacjach umiejętności kierowcom prawie niepotrzebnych. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  2
  GłębokaMyśl(2022-01-26)
 • @M. yśl - to trzeba jeździć zgodnie z przepisami, w czym widzisz problem??takich jak tych 3 jest mnóstwo, jedzie król poł mózg i napieprza światłami bo jemu się spieszy, a za dwa kilometry stoi na parkingu i jara fajkę, w dodatku zero wyobraźni ulepem 200/h dramat, karać i zabierać auta
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  ibardzok***adobrze(2022-01-27)
 • @ibardzok***adobrze - Nie miałam na myśli typowych piratów drogowych, bezmózgich kierowców tylko zwykłych obywateli, którym zdarza się lekko przekroczyć prędkość w warunkach sprzyjających. .. Nie wierzę, że nigdy nie nie popełniłeś wykroczenia. .. nie wierzę. .. Podpinam się pod GM. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  M. yśl(2022-01-27)
Reklama