UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak możliwe są majątki sędziów którzy przy swojej pensji odkładając każdy grosz by musieli to gromadzić 300 lat ?!?!?!
  • Napisz o majątku premiera i jego żony, poproszę
  • Ja wolę o premierze - przyjdzie czas.
  • Wole – rozszerzenie lub uchyłek przełyku służące do gromadzenia i przenoszenia pokarmu. Wole występuje u większości ptaków poza niektórymi owadożernymi. Ma ono kształt od wrzecionowatego poszerzenia (np. blaszkodziobe)przez pojedynczy (np. sokołowe)lub podwójny (np. gołębiowe)uchyłek po rozbudowany system trzech wól u hoacynów. Oprócz ptaków obecność wola stwierdzono m. in. u niektórych bezkręgowców, takich jak ślimaki[1], pijawki[2] i owady[3]. Funkcje wola: gromadzenie pokarmu dla piskląt przygotowanie pokarmu (np. pęcznienie i rozmiękanie ziaren, maceracja pokarmu zwierzęcego) produkcja ptasiego mleczka u gołębiowatych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    eryk-elblag(2021-12-14)
  • Wolę rudego niz mongola w okularach lizacego to i owo właścicielowi kota.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    21
    Art :)(2021-12-14)
  • @eryk-elblag - Wiesz mądralo, że jest znacząca różnica pomiędzy słowami - wole i wolę (i tak z ę, napisałem). Jeśli nie wiesz, tylko mi Cię żal i tych, których reprezentujesz Wolaku.
  • @Art :) - To widać, że mieszkasz w złym kraju. .. możesz go opuścić zawsze
  • Nie każdy zaczyna od zera
  • @Art :) - A ja wole stara Kidawe, w facetach nie gustuje. pozdro dla PLGTB fermentujcie jak zgnile sliwki. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Zbyszek 1(2021-12-15)
  • No niestety bankowcy zarabiali I zarabiaja. Premier ma jedna dziesiata tego co rasowy bankowiec. Tu jedynie prestiz. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Zbyszek1(2021-12-15)
Reklama