UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Już sam tytuł mnie rozbawił : Jechał za szybko.....
  • No i co w tym śmiesznego? Ty zawsze taki poukładany, spokojny, wykonujący polecenia, nigdy odrobiny szaleństwa i adrenaliny. Smutne życie.
  • Chcesz odrobiny szaleństwa i adrenaliny to jedź na tor... Daleko... ? Pod Ornetą jest nieczynne lotnisko...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    5
    GłębokaMyśl(2022-08-11)
  • No to teraz ma wesołe życie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Renek(2022-08-11)
  • @GłębokaMyśl - Gdzie ja pojadę to mój wybór, płytkość twoich myśli jest ograniczona (na szczęście) sięgają one mułu bagiennego. Wyremontuj willę za 200 000 i sprzedaj, zysk gwarantowany, osusz Zalew wiślany, będzie polder o biednych drzewach nie wspomnę, niech się walą na przechodniów. O szaleństwie i adrenalinie nie rozwinę wątku, bo nie zrozumiesz. Zakazać sportów, bo jest zbyt wiele wypadków, a cierpią nie tylko sportowcy ale i kibice. Najlepiej siedzieć przy komputerku i wszystko negować.
  • Skoro dla Ciebie te wszystkie krzyże przy drogach, to taka fajna rzecz, to gratuluję pomysłowości i fantazji. Pogadaj o tym z rodzinami tych, po których te krzyże stoją.
Reklama