UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sama mam takiego sąsiada, któremu wszystko przeszkadza. Gdy przeszkadzają dzieci, puszcza bardzo głośno muzykę z basem, gdy gotuję bądź robię coś w kuchni stuka, wali, krzyczy i wyzywa, a wieczorem przeszkadza mu, że puszczam wodę gdy się myje, wtedy włącza telewizor na maxa, a w nocy gdy idę do toalety i spuszczę wodę w ubikacji to włączą głośno muzykę również z basem nie ważne czy to 1 czy 3 w nocy. Co mogę zrobić? Dzielnicowy nie pomógł, bo nagadał mu, że jest chory(chyba na głowę)i potrzebuje ciszy, a po sądach nie zamierzam latać i kłócić się z wariatem. Tu potrzebny jest solidny mandat czy jakaś inna kara pieniężna od policji. Żeby człowiek już nic nie mógł we własnym domu. .. masakra
  • @D.K. - DZIWNE MACIE MIESZKANIA SKORO TAK WSZYSTKO SŁYCHAC, A jak jest w przypadku jak z żoną się kochacie, co wtedy robi sąsiad???
  • Dziwne? Dziwne jest raczej zachowanie sąsiada, któremu wszystko przeszkadza, a żony proszę sobie wyobrazić, że nie mam
  • @D.K. - Mieszkacie w tym samym mieszkaniu, ze sasiad slyszy jak u ciebie z kranu leci woda czy co?
Reklama