UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Odezwali się ormowcy Elbląga i ciemnota która nigdy nie miała i mieć nie będzie samochodu słuchajcie głupcy żeby żądać i egzekwować to trzeba zapewnić dla mieszkańców miejsca parkingowe które w Elblągu wręcz kasuje się, na razie jest gorączka ściezek rowerowych wykonywanych niezgodnie przepisami które przyczynią się do większej liczby wypadków. Jezeli do akcji ruszyli konfidenci ormowcy i donosiciele więc donoście o wszystkim o rowerach niesprawnych bez wyposażenia o rowerzystach nie znających znaków drogowych które stoją przy ulicach i ścieżkach oraz wspomnijcie o bezpiecznej prędkości rowerów rozganiających przechodniów na chodnikach. Dziwie się tylko Policji ze reagują na takie zgłoszenia ale co tam latem jak są mecze na Agrykola policja i staraż miejska zajmuje miejsca dla radiowozów właśnie na środku trawników oni ich nie niszczą? zobaczcie jak wygladają trawniki wizawi kościoła na Agrykola rozjerzdzone do granic możliwości można można parkować na trawnikach? co są równi i równiejsi parkingów nie buduje się a aut przybywa tylko głupiec może karać za to czego nie ma. Kiedyś ludzie ratowali się tym ze parkowali po osiedlach teraz wszędzie bramy szlabany weźcie drut kolczasty będzie taniej. Policja ulega oszołomom którzy z braku zajęcie wydzwaniają na komendę tylko z nudów. Elbląg nieprzyjazny dla mieszkańców przyjazny dla konfidentów którzy wyręczają policję z pracy.
  • Dam przykład. w moim bloku gdzie jest ograniczona ilość miejsc parkingowych jedna rodzina ma 3 samochody. To pytan się gdzie ma postawić tan co ma jeden samochód i przyjeżdża póżno do domu. Tak teraz niestety jest. Nie myślą o innych tylko o sobie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    mieszkanka(2021-04-30)
  • Miejsca parkingowe są, ale Ty przecież nie po to kupiłeś prestiżowego passata b5 fl by przejść 100 m z parkingu do domu, a najlepiej to byś stanął przed samą klatką. Mieszkałem na Zawadzie, pracując na 3 zmiany, nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem, teraz mieszkam w centrum problemu też nie mam żadnego.
  • roszczeniowy trollu, a co sam zrobiłeś w kwestii zwiększenia ilości miejsc parkingowych?nic. czekasz aż ktoś tobie da. za wykroczenia drogowe należy się mandat czy ci się to podoba czy nie. jeżeli nie znasz znaczenia słowa konfident to go nie używaj. osoby, którym na sercu leży porządek w mieście konfidentami nie są. gdyby parkujące na chodniku auto potrąciło kogoś z twoich bliskich, sam najgłośniej domagałbyś się kary. Hashtagi: #paniE.L.
  • co w Tworkach włączyli internet alesz ty jestes głupi aż przykro mylisz się właśnie chciałem wykonać parking we własnym zakresie tak dostałem również zgodę warunek jeden musi on być ogólno dostępny dla miasta nie wolno ci założyc żaby czy coś w tym rodzaju wykonaj sam ale i tak go nie będziesz miał ty człowieku nie miałeś auta i nie będziesz go miał ty jesteś gorszy jak troll radzę ci kup gumowy motek i walnij się w łeb
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Kaczor(2021-05-01)
  • @Kaczor - Ksywka wyjasnia wszystko
  • @Kaczor - Twój wpis pokazuje całą nimoc, bezradność, brak wiedzy i doświadczenia. u mnie w klatce jest 5 mieszkań. zbudowalismy parking na 6 aut, bo wiecej miejsca nie było. przygotawanie dokumentacji, formalnosci w urzędzie i budowa parkingu zajęły nam 59 dni. cienki bolek jesteś jak nie potrafisz tego ogarnąć.
  • Te beret a od kiedy to zaparkowane auto moze kogos potracic???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wasyli Trabka(2021-05-03)
  • Bij w kieleckie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Scyzoryk(2021-05-03)
  • Problem w tym, ze on chce miec prywatny parking za darmo na miejskim gruncie. A najlepiej kilka takich miejsc. dom, praca, szkola, sklep i w centrum, tak na wszelki wypadek.
  • @Wasyli Trabka - A czy to auto tam wyroslo?przeciez musialo wjechac i bedzie wyjezdzac. czy jestes az takim idota ze tego nie rozumiesz?
Reklama