UWAGA!

Kolejne pojazdy nieużytkowane znikają z dróg

 Elbląg, Kolejne pojazdy nieużytkowane znikają z dróg
Fot. Straż Miejska

W dniu 6 października funkcjonariusze Straży Miejskiej w Elblągu usunęli kolejny pojazd nieużytkowany z drogi w naszym mieście.

Wielokrotnie już informowaliśmy o problemie z pojazdami nieużytkowanymi i o tym, jak długo trwa postępowanie przygotowawcze do odholowania takich pojazdów. Od lipca 2020 roku strażnicy z Elbląga podjęli 46 interwencji w sprawie wraków, z czego na tę chwilę usuniętych na koszt właściciela zostało 8 pojazdów, a sami właściciele usunęli ich już 20.

Informujemy, że nie mamy zamiaru odstąpić od czyszczenia ulic naszego miasta z zalegających pojazdów nieużytkowanych, gdyż problem z miejscami postojowymi może zostać zniwelowany właśnie w taki sposób. Ponadto wygląd wraków szpeci nasze miasto, a zależy nam na tym, żebyśmy wszyscy mogli cieszyć oczy czystymi ulicami naszego miasta.

Po raz kolejny Straż Miejska w Elblągu prosi właścicieli pojazdów, których stan wskazuje na to, że są nieużytkowane i które znajdują się w pasie drogowym, aby bez naszych interwencji usunęli swoje pojazdy lub doprowadzili je do stanu używalności.

mł. str. Karol Hoffman

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • elblążanie w większości są za tym żeby to straż miejska zniknęła i została przeniesiona na "śmietnik historii"jak to jest w innych miastach.
 • elblążanie w większości są za tym żeby to straż miejska uczyla elbongi porzadku
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  5
  bluselka(2020-10-06)
 • To nie strarz usunela auta tylko laweta
 • święte słowa, na tych nierobów wydajemy prawie 3 miliony zł rocznie z naszych podatków, a oni siedzą sobie w czasie godzin pracy w domu albo wożą tyłki w prywatnych sprawach!
 • to prawda, przecież ich nie widać na mieście żeby patrolowali miasto na własnych nogach, tylko w autach albo śpią pochowani
 • Czyn godny artykułu. .. brawo, brawo, brawo. .. orkiestra gra a gdzie medale za odwagę ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  zdziwiony(2020-10-07)
 • .. ."nie mamy zamiaru odstąpić od czyszczenia ulic naszego miasta z zalegających pojazdów nieużytkowanych". .. .Gdzie to pan strażnik kończył szkoły i uczył się w nich Języka Polskiego? Czy pan strażnik czyta to, co przekazuje do mediów? Może by się przydała wewnętrzna korekta tekstu w SM?
 • Tak jestem za tym by straż miejska edukowała mieszkańców Elbląga w sprawach ochrony środowiska. Wczoraj na ulicy Janiny Porazińskiej w gospodarstwie rolnym palone były resztki podobno organiczne a z Modrzewiny było widać biały dym i zapach spalenizny. Właściciele byli przekonani że nie łamią żadnych przepisów i nawet powiadomili Straż Pożarną o kontrolowanym spalaniu. Szok
Reklama