UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • co wy bredzicie. Zdarzają się wypadki. Najlepiej w domu siedzieć i kisić się!? Potem płacz że dziecko w domu przed kompem siedzi. W piłke nie pogra bo samochody, odbijac o sciane nie może bo elewacja, na trzepak nie moze bo beton, na sanki nie może bo się wywróci. To jest życie! Chore lewackie myślenie. Zamknąć w domu, włączyć TV, owinąć poduszkami i pilnować żeby z łóżka kalectwo nie spadło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    49
    wkurzonyojciec(2021-12-13)
  • @wkurzonyojciec - Nie chodzi o to, aby nie organizować dzieciom rozrywek, tylko aby robić to rozsądnie. Jeżeli tak tragiczne zdarzenia mają miejsce, to należy wyciągnąć wniosek, że ciągnięcie sanek autem na drodze publicznej jest bardzo niebezpieczne. Kiedyś ojcowie ciągnęli sanki z dziećmi biegnąc - i czy nie była to dla nas jako dzieci frajda? Teraz ojciec zamknie się z wygody czy lenistwa w ciepłym, bezpiecznym aucie, a dzieciom albo się uda, albo nie.
  • Nie tak do końca pamiętam że ojciec ciągał mnie tak jak mówisz, ale też ciągnął mnie i moje rodzeństwo, kuzynów za fiatem 125p czy ursusem dziadka - czy robił to dla wygody ?? Nie sądzę, jechać z otwartym nawet przy małych prędkościach przy - 10 czy -15 nie jest wygodne do tego jechać na pół sprzęgle bo inaczej było by za szybko, a ponadto każdy miał sanki z prawdziwego zdarzenia (nie jakieś worki czy przeróbki nart)kulig był po prywatnym podwórku i łące, a linka za autem musiała być tak długa by w lusterku ojciec widział wszystkie sanki i w razie zatrzymania by sanki miały miejsce gdzie się zatrzymać nie uderzając w samochód, a my jako dzieci słowa STOP czy NA POMOC mogliśmy używać tylko wtedy gdy coś się stało.
  • @wkurzonyojciec - Szkoda tylko za ułańską fantazję takich rodziców-dzbanów bez wyobraźni, płacą ich dzieci.
  • @wkurzonyojciec - Żukiem, fiatem, maluchem, nawet WSK dawała rady, wypadków jakoś nie było.
Reklama