UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Małolaci za kierownicą. Starszy człowiek nie może sobie spokojnie przejechać aleją, bo z każdej strony atakuje go ryczący potwór, za kierownicą którego zasiada małolat z obłędem w oczach i hasłem jeszcze szybciej na ustach. Obowiązkowe rozszerzone badania psychologiczne dla osób w wieku 18-25 i dodatkowo przez pierwszych pięć lat po uzyskaniu prawa jazdy, jazda pod opieką tatusia i mamusi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Stanisław rocznik 1921(2021-07-16)
  • @Stanisław rocznik 1921 - Tylko po co jakieś rozszerzone badania, skoro sprawca nie miał prawa jazdy?
  • @Stanisław rocznik 1921 - Przestań. .ja jestem po 40 i jeżdzę jak pop. .lony :)tylko z tą małą różnicą, że mam oczy w d. .. i dookoła głowy i pieszego przed przejściem widzę zanim on jeszcze z domu wyjdzie. Jak skończę 70 to sam grzecznie pójdę do wydziału komunikacji oddać lejce, bo to już koncentracja nie ta i koordynacja ruchowa też, ale póki co największym zagrożeniem na drodze są dla mnie sieroty jeżdżące 35-40km/h tam gdzie spokojnie można 50(80).
Reklama