UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Somsiad lajza z zazdrosci z ucha strzelil
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    Somsiad samo zlo(2020-09-03)
  • @Somsiad samo zlo - Dlaczego zło, ja bym powiedział, że dobro !!! Ćpuny trzeba tępić !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    kolega somsiada(2020-09-04)
  • @kolega somsiada - Nie tak jak konfitury. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Somsiad samo zlo(2020-09-05)
  • @Somsiad samo zlo - Wiesz, mnie tam donosiki by nie przeszkadzały nawet, jeżeli by były w stronę mojej osoby. Sumienie mam czyste, żyje w zgodzie z obowiązującymi przepisami, to dlaczego miałbym się bać donosików??? Każdy uczciwy obywatel chyba nie musi się obawiać, że ktoś coś ewentualnie nieprawdziwego doniesie. Myślę, że dotarło?
  • hahaha fajne podejście. Można donosić "o ile donosy nie są na mnie". Innymi słowy jak Kali komuś ukraść krowa to dobrze, jak kalemu ukraść krowa to źle.
  • Durny jesteś jak twoja wypowiedź. Masz legalnie działającą firmę, ktoś donosi, że lewe faktury robisz. Urzędnicy wpadają na kontrolę, grzebię ci przez kilka miesięcy, w międzyczasie zabezpieczają konta firmy. Po pół roku twoja firma już nie istnieje, kontrola nic nie udowodni, ale nawet przepraszam, nie usłyszysz. O odszkodowanie będziesz walczył przez kilka lat. Dalej jesteś pewny, że donos nic ci nie zaszkodzi?
Reklama