UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Widzę, że rozgoryczeni posiadacze produktów bawarskiej korpo zawzięcie minusują, cóż robić:)Żeby jednak oddać sprawiedliwość i wyrównać nieco proporcje, to wyjaśnię, iż podobnymi uczuciami darzę np. również kierowców i kierowczynie (!)białych Lexusów wielolitrażowych SUVów, którzy/re (!)rozjeżdżają nam trawniki pod najlepszym warzywniakiem w mieście, choć 50 metrów dalej jest duży parking bezpłatny. Jedna taka np. korpulentna, kosztownie odziana brunetka, w typie posłanki Joanny Senyszyn z przełomu wieków, zwłaszcza - no żeby mogła, to by do sklepu po tę cebulę czy co tam wjechała; i żadnej oczywiście lefreksji czy postanowienia poprawy od miesięcy; mówię Wam, co ja się tu z temi wannabe-kapitalist/kami mam:) Hashtagi: #PolskaCebulaSerceRozczula
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    29
    RobertKoliński(2020-12-15)
  • @RobertKoliński - Refleksji tluku. .. i dlatego oni jeżdżą lexusami i BMW A Ty szrotem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    9
    Hsygaueiefsgfxghev(2020-12-15)
  • @Hsygaueiefsgfxghev - Koliński jeździ komunikacją. Przecież prowadznie auta to ponad jego intelekt.
  • @RobertKoliński - Widzę, że masz straszne kompleksy względem osób o jakimkolwiek stanie posiadania. Zazdrość, to straszna cecha. Weź się za pracę, a nie ujadasz.
  • @RobertKoliński - Robercik ? To ta co tak kaczo mowi przez nos, ongis nalezala do PZPR? Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Zbyszek 1(2020-12-15)
  • @RobertKoliński - Panie Koliński, rozczarował mnie Pan. Raz skomentowałem Pana wpis (wtedy negatywnie)i nie podpisałem się, dzisiaj też się nie podpiszę, ale chętnie bym przekazał Panu swoje dane (choć wyzwał mnie Pan od jakichś troli), a ja nie jestem "trolem", albo czymś takim, nie jestem z bajki. Jeśli Pan ocenia ludzi na podstawie posiadanego auta, podając przykłady jak ten z załączonego artykułu, lub tej Pani w typie J. Senyszyn, to jak to świadczy o Panu? Ja znam mnóstwo przypadków chamstwa, to ludzie nie mający samochodów, albo jeżdżący 15-20 letnimi "samochodami"i czego to dowodzi? Dobrze, że nie mam BMW ani Leksusa, ale też samochód luksusowy, i co mam być rozgoryczony, czy nie muszę? i und to żenada, nie masz Pan polskich wyrazów, to takie śmieszne?
  • @RobertKoliński - tu się akurat z tobą zgodzę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    kominiarka(2020-12-15)
  • @RobertKoliński - Towarzyszu. Nie utożsamiajcie użytkowników tych jak to mówicie wielolitrażowych SUVów kupujących cebule i rozjeżdżających trawniki z ich właścicielami. Bowiem zdecydowana większość w przybliżeniu około 85% stanowią samochody w leasingu wypożyczce długo lub krótkoterminowej lub w kredycie. Dopiero cała reszta to posiadacze.
  • @RobertKoliński - Jak każdy lewak tylko narzekasz i zazdrościsz
Reklama