UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo!!!! Jechać z tymi przemytnikami równo! Inni płaca podatki, a oni co? Święte krowy? Teraz dać taka karę, ze się do grobu przekręci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    13
    Gosc8374(2020-09-21)
  • @Gosc8374 - Toż to prawdziwy bandyta i złodziej!!! Państwo okradł, a ilu ludzi zabił. Kupa śmiechu. Szumowski z rodzinką miliony zagarnął, ale kto mu co zrobi?Inni w rządzie r...Polskę na grube miliony ale są nietykalni, a tu sensacja bo chłop kilkadziesiąt paczek papierosów przemycił. I czym się chwalicie?tylko na to was stać?pogrążyć marnego dorobkiewicza?Brawo!!!Sukces na skalę światową. .. .
  • Nie napinaj się tak, bo kleksa puścisz. Nie porównuj tych złodzieji z rządu do ludzi uczciwie płacących podatki, przemytnicy to święte krowy? Z podatków i wszelkich fiskalnych danin wypłacane jest między innymi 500+ którego jesteś beneficjentem, więc do szkoły nieuku jeżeli nie rozumiesz prostych zależności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    21
    Vatowiec(2020-09-21)
  • @Gosc8374 - Za coś ludzie muszą żyć skoro miasto nic nie robi żeby przybyło miejsc pracy.
  • @Vatowiec - Pudło, nieuku!!!moje najmłodsze dziecko ma 27lat, a co za tym idzie to nigdy nie byłem ani nie będę beneficjentem 500+ czego nie można powiedzieć o tobie. A jeśli chodzi o tzw. rozumienie prostych zależności to widać że jesteś 100 lat za murzynami(bez obrazy)
  • @Vatowiec - A kiedy meto spoleczna ostatni raz zaplaciles podatek??? Bo to ze 500+ systematycznie ciagniesz to jest jasne jak slonce
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Wacek Dobke(2020-09-21)
  • @Gosc8374 - To się nazywa "choroba czerwonych oczu". Mieszanina zawiści, lokajskości i baraniej głupoty: niech inni też mają tak źle jak ja, a co!
  • @Gosc8374 - pier. .. .. ny konfident!żal ci dooope gniecie?niedorozwoju!
  • @Wacek Dobke - Naucz się po polsku pisać, nieuku.
Reklama