UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czyli połowa gimbazy to analfabeci. A to przecież przyszli lekarze, prawnicy, nauczyciele itp. .Może czas odłożyć smartfon i zajrzeć do książki. .?
  • Słaby wynik egzaminu niekoniecznie oznacza, że ktoś się nie uczył. Moja córka wypadła poniżej średniej, choć skończyła szkołę z wyróżnieniem.
  • Po pierwsze nie ma już gimbazy, a po drugie-to jest średnia, więc Ci, którzy ja zaniżają raczej tymi lekarzami prawnikami nie będą. .. choć kto wie. ..
  • Droga mamo, zapewne bylas w 3 klasowej, zapewne slyszalas k naciaganiu ocen, zapewne wiesz, ze mozna ocene "wychodzic". Szkola srednia mocno zweryfikuje talent i umiejetnosci. Wierz mi. .. ucze w sredniej.
  • @Ggg - Wiem, ale dalej w umysłach. .No właśnie najgorsze, że potem dużo jest osób niekompetentnych w odpowiedzialnych zawodach.
  • A może czas otworzyć oczy i okaże się, że już tylko idioci uczą się wiedzy szkolnej, a najwybitniejszy jednostki są i byly słabe w szkole.
  • To akurat złe świadczy o Pani córce i jej szkole. Każdy głupi może się uczyć, ale tylko inteligentny potrafi się nauczyć.
  • Ale to właśnie dlatego, że uczymy się takich rzeczy jak te na testach, zamiast wybranego zawodu.
Reklama