UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • no i jeszcze pytanko do tych obeznanych "fachowców"ile giełd kryptowalut przestało istnieć (upadłość)a jako że to spółki zoo z niskimi kapitałami zakładowymi nie mogło wypłacić nie tylko zakupionych kryptowalut, ale też realnej wpłaconej im kasy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Abnegat(2021-12-17)
  • @Abnegat - Nie znam żadnych fachowców od krypto. Samo to zagłębianie się w temat kopalnia bitcoin to jakaś czarna magia Internetu. Takich telefonów każdy z nas myślę kilka już odebrał. Wystarczy myśleć i spuszczać tych fachowców z call center na drzewo a nie dawać im dostęp do konta i łudzić się prognozą "kosmicznych zysków".
  • @Abnegat - To nie ma znaczenia ile giełd upadło. Podstawowa zasada BHP mówi, że nigdy nie należy traktować giełd jako portfeli i przechowywać na nich środki. Popatrz lepiej ile walut fiducjarnych upadło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Stay poor, have fun.(2021-12-18)
  • @Stay poor, have fun. - i to ma mnie uspokoić idz w to tobbra investecja masz taką samą szansę waluty które nigdy nie zaistniały. .. , aaaaa u u u u uuuu. - a to mojje "wycie na puszczy"a znaczy mniej więcej do mnie tylko tutaj i tylko dzisiaj nic sie nie bój Miecio tak jak se brofary walisz to raz mach ciach dila srobim i zarobiony będziesz. .. , albo nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Abnegat(2021-12-18)
Reklama