UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kopara mi opadła od czytania komentarzy. Elbląg w pigułce. Tylko patrzycie jak drugiego człowieka zniszczyć i robicie z niego groźnego przestępcę. A może on jeździ jak wariat żeby wyrobić więcej dostaw bo ma ciężką sytuację w domu? Patrzyliście od tej strony? Oczywiście że nie bo wy chcecie aby najlepiej nikt nie jeździł po ulicach i po chodnikach jak akurat musicie wyjść załatwić swoje błahe sprawy. Tylko potraficie narzekać, pluć jadem i chodzić hobbystycznie do lekarzy specjalistów co wywala całkowicie system NFZ. Oj poczekajcie na hiperinflację. Zobaczycie wtedy jak życie was przydusi. Nie, nie będzie jak za komuny. Będzie gorzej. A dzieci nie pomogą, bo przecież kto by utrzymywał kontakt z takimi podłymi osobami, nawet jeśli są to rodzicie.
  • Wlasnie przez takich jak ty w polsce jest jak jest czyli słabo. .. nie, on jeździ jakby byl królem chodnika wiec jesli nie wiesz zamilcz. Ale to sztuka a ty jej nie podolasz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    107107(2021-12-17)
  • Idź lecz się na nogi bo na głowę za późno ale o nie. .. idź się zaszczep będzie mniej idiotow
  • @107107 - Widziałem go nie raz. A przez takich jak ty głupi ludzie dorywają się do władzy.
  • Jestem zaszczepiony. Chcesz powiedzieć mi to co napisałeś w komentarzu prosto w twarz?
  • Gratuluję otwartości, i brawo za myślenie, ale nie lepiej truć jadem jak Polacy cebulacy. .. Niestety te komentarze można tylko podsumować tą modlitwą Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę. Bogu, Ojcu i Synowi. Dopier…cie sąsiadowi. Dla siebie o nic nie wnoszę. Tylko mu dos…cie proszę Oto wznoszę swoje modły. Do Boga, Marii i Syna. Zniszczcie tego skur…na. Mego rodaka sąsiada (…)Żeby mu spalili sklep. Żeby dostał cegłą w łeb. Żeby mu się córka z czarnym i wogle żeby miał marnie. Żeby miał ejdsa i raka. Oto modlitwa Polaka".
  • Chcę bądź na grunwaldzkiej pod biedronka o 12 będę w czarnej czapeczce
  • Ja tez moge ci powiedziec to w twarz. Zapraszam pod ta sama biedronke o 12,bede w czerwonej dlugiej czapce z bialym pomponem i dluga biala broda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    kozakaaa(2021-12-17)
Reklama