UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Typowy sposób postępowania cyganów. Poliicja jego nie znajdzie, ponieważ oni szybko przemieszczają się, nigdzie nie zagrzeją miejsca. Swoją drogą - czy technicy kryminalistyki sprawdzili wskazany karton pod kątem ujawnienia linii papilarnych, czy ktoś wogóle im to zlecił?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    yyyyyyyyy(2021-07-15)
  • @yyyyyyyyy - Przecież napisano, że karton zabrał. Czytaj że zrozumieniem.
  • @yyyyyyyyy - w ogóle piszemy oddzielnie nieuku
  • @yyyyyyyyy - Ale jak kiedyś za miastem szedłem z ryb, stali osobnicy wyglądu romskiego, zaczepiali mnie, pytając o ropę, wciskając sygnety szarpiąc mi wiadro od zanęty czy nie mam ryb. Auto skoda superb 1.9 tdi na angielskich blachach. Zadzwoniłem na policję to powiedzieli, że nic się nikomu nie stało, nikt nikogo nie oszukał więc zgłoszenia nie przyjmą i patrolu nie wyślą. Osobiście myślę, że wysłanie patrolu i rutynowa kontrola, trochę by ostudziły tych romów. Swoją drogą na dk22 to chyba nie problem zatrzymać specyficzne auto.
  • Nie daj się zastraszać przez jakiś brudasów. Policja gówno zrobi. Weź sprawy w swoje ręce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Hrystek(2021-07-16)
Reklama