UWAGA!

Policjanci podsumowali miniony weekend 

 Elbląg, Policjanci podsumowali miniony weekend 
Fot. archiwum portEl

Policjanci z Elbląga podsumowali miniony weekend. Odnotowano 15 kolizji, 1 wypadek drogowy i pożar. Policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących.

W miniony weekend policjanci prewencji interweniowali 126 razy. Na ulicach wylegitymowali 401 osób. Do wytrzeźwienia trafiło 7 mężczyzn. Nałożono 34 mandaty, 80 razy pouczano i skierowano do sądu 4 wnioski o ukaranie.

Funkcjonariusze z ruchu drogowego wylegitymowali 185 osób i skontrolowali 154 pojazdy. Odnotowali 15 zdarzeń drogowych w tym 1 wypadek. Doszło do niego w miejscowości Sałkowice pod Pasłękiem. W wyniku potrącenia lub najechania zginął mieszkaniec gminy Pasłęk. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali 75 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Wystawili 74 mandaty i 52 pouczenia. Skierowali do sądu 8 wniosków o ukaranie.

Funkcjonariusze wyjaśniają również okoliczności pożaru, do którego doszło w miejscowości Święty Gaj (gm. Rychliki). Spaleniu uległa stodoła z maszynami rolniczymi. Straty blisko 100 tys. zł. Nikt nie odniósł obrażeń.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ciekawe czy swoją policzyli
  • L Straż Graniczna Placówka Narewka. Złapani kurierzy Ukraincy przewożący imigrantów z Białorusi zostali uniewinnieni. Pojazdy innych kurierów po miesiącu zostają zwrócone właścicielom. Witamy w Polsce. Chłopaki z SG i wojska są już bezradni. Łapią a tamci ich puszczają.... Natomiast za wykroczenia drogowe chcą ludziom zabierać auta
Reklama