UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Obiektywnie patrząc nasz rząd naprawdę dobrze radzi sobie z pandemią koroniwirusa, jest jednym z liderów. Niedociągnięcia powstają jednak na skutek wrogich działań opozycji totalnej która podstawiania nam nogi w myśl zasady im gorzej tym lepiej. Ci ludzie za nic mają zdrowie naszych obywateli, dla nich liczy się tylko ich własny interes polityczny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  83
  TeofilSkorupa(2021-11-03)
 • @TeofilSkorupa - Dzięki takim jak ty PiS w niczym sobie nie radzi. .. Będziesz mial 12% inflacji i benzynę za 7 zł w grudniu
 • @TeofilSkorupa - BARDZO głupi jest ten rząd, skoro ciągle o te podstawiane nogi się potyka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  3
  Jegomość(2021-11-03)
 • @TeofilSkorupa - Jak Towarzysz Teofil jest czubem nad czuby. Pana wpisy są antyPiSowskie i dobrze, jaki elektorat takie wpisy.
 • @TeofilSkorupa - Oj ta opozycja. To nie ludzie to wilki. .. .a benzyna będąca paliwem wyborczym PiS za rządów PO już powyżej 6 PLN a będzie wyżej znacznie wyżej.
 • @TeofilSkorupa - Liderów radosnej propagandy w stylu późnego Gomułki uprawianej przez radosnych misiaczków-PiSiaczków w rodzaju don Teofillo de Skoruppy hrabiego San Escobar herbu kanałek sułeski oraz całej patriotycznej sekty Populizmu i Socjotechniki z TV PiS na czele i mediami opartymi o forsę pozyskaną od kierowców tankujących wyroby patriotycznego Orlenu pana prezesa Obajtka. zAment !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  2
  GłębokaMyśl(2021-11-03)
 • @TeofilSkorupa - Liderem czego ? Chyba w łupieniu społeczeństwa nowymi podatkami. Również tymi ukrytymi bo jeśli odliczenia się ograniczają (patrz składka zdrowotna)podatki nie dotykane palcem automatycznie rosną.
 • @TeofilSkorupa - Człowieku nie wiem co bierzesz ale przestań bo to Ci szkodzi. Idź koniecznie do dobrego specjalisty. I jeszcze jedno. Jeżeli myślisz że Prezes to czyta i dostaniesz w nagrodę jakiś stołek w rządzie za te brednie to nic bardziej mylnego!!!!! Opamiętaj się!! Ile Ty masz lat ??? Czasy przedszkola masz już dawno za sobą !!!! Dorośnij !!!!
 • @TeofilSkorupa - sprawdź stosunek do covid w/g preferencji politycznych, jesteś żenującym nieukiem, po co takiemu prostaczkowi internet ???
Reklama