UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Widać, że większość komentujących to kierowcy, ale niestety o słabym, nie tylko pod względem umiejętności, przygotowaniu do prowadzenia pojazdów i poruszaniu się w mieście. Kierujący jakimkolwiek pojazdem w mieście jest w myśl wszelkich praw dotyczących ruchu drogowego zobowiązany do wyjątkowej czujności i stosowania pełnej ostrożności w czasie jazdy. Musi on tak się poruszać, aby w najmniejszym stopniu utrudniać ruch i traktować innych uczestników ruchu ulicznego jako ważniejszych od niego. W mieście to samochód jest tym "złem koniecznym"i stąd takie a nie inne rozstrzygnięcia prawne. A już ciężarowy samochód to wyjątkowa uprzejmość miasta, że może się on tu poruszać. Z takich pojazdów to tylko autobus miejski, też tramwaj lub trolejbus są tu na pełnym prawie. Także nie ma co kombinować i pisać wszelkie dziwaczne uwagi. Teraz to noga z gazu, oczy dookoła głowy, włączone myślenie, wyłączenie lub znaczne wyciszenie radia i dopiero wtedy będziemy bezpiecznie jeździć po mieście.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Czyżby prorok.(2021-05-20)
  • @Czyżby prorok. - Od dziecka uczono mnie, że przed wejściem na jezdnię mam się rozejrzeć czy nie nadjeżdża pojazd. Teraz pieszy może wchodzić pod koła nawet nie obróciwszy głowy, bo ma w du. .e własne bezpieczeństwo. Jak można doprowadzać do sytuacji żeby inni troszczyli się o bezpieczeństwo pieszego, a nie on sam?
  • @Czyżby prorok. - Twój opis bardziej mi pasuje do zachowania i "kultury"wobec innych uczestników ruchu typowego rowerzysty poruszającego się w dżungli miejskiej. ..
  • @Czyżby prorok. - Opisujesz wysoką kulturę, którą w tym radosnym kraju osiągniemy już za 35 lat. .. pod warunkiem zmiany rządzących.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2021-05-21)
  • @GłębokaMyśl - No, ja nie był bym takim optymistą, oj nie. Mi się jednak wydaje, że albo za bardzo długi czas, albo prawie wcale. (biorąc pod uwagę historie tego miejsca).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    edytowany(2021-05-21)
  • @GłębokaMyśl - masz na myśli tych rządzących tu w Elblągu i Elbląaskim, czy też rządzących w Polsce? Bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego!
  • "Bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego!"Ma jedno wspólne i to ważne - SZKODNIKI.
  • @edytowany - "To"- miejsce. .. to kraj, nie Elbląg ani Żuławy. .. choć GM wydaje się, że wie, o czym piszesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-05-21)
  • GM jako wysoce zaawansowany byt rozróżnia pojęcia region i kraj. Jak napisała kraju, to ma na myśli obecną wolskę. Gdyby napisała regionu miałaby na myśli Elbląg i okolice.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    GłębokaMyśl(2021-05-21)
Reklama