UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeśli nadal przestępcy będą bardziej chronieni prawnie niż poszkodowani czy policjanci to możemy się spodziewać coraz większego zagrożenia i rozpasania różnego rodzaju przestępców i osób łamiących prawo. Przypominam, że przesłuchiwana "panienka" była współuczestniczką wykroczenia, a w pewnym sensie uwzględniając narodowość osoby poszkodowanej, przestępstwa. Była przesłuchana jako świadek, a w trakcie tego postępowania składała wyjaśnienia kłamliwe, starając się swoimi zeznaniami kryć swoich kolegów. Tym samym celowo i świadomie składała fałszywe zeznanie celem obrony sprawców. Policjanci zgodnie ze swoją wiedzą starali się wykazać jej motanie w sprawie. Zachowanie tego świadka wskazuje, że spodziewając się takiej postawy przesłuchujących wcześniej przygotowała się do postawy nagłośnionej w mediach. Teraz z winnej stała się poszkodowaną bazując na przekonaniu, że to wystarczy do ukarania policjantów. Tymczasem w świetle tych medialnych informacji, nie wynika aby oni dopuścili się działań nieodpowiednich. Takie fakty niczym nie różnią się od znanych z popularnych paradokumentalnych filmów o policjantach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    10
    Wyrok NIEWINNI.(2022-06-30)
  • @Wyrok NIEWINNI. - Nic głupszego w zyciu nie słyszałem. Od kiedy narodowosc ma znaczenie czy to jest wykroczenie czy przestepstwo? Masakra
  • @Wyrok NIEWINNI. - Buehehehe rozumiem że postulejesz prawne dopuszczenie bicia podczas przesłuchań, tak żeby w twoim mniemaniu przestępcy(ewentualnie świadkowie ktorzy zeznają nie po myśli policjantów) mieli nauczkę. W takim razie nie dziwią mnie milicyjne standardy w policji, wszak części społeczeństwa to się podoba... Policja w cywilizowanym państwie nie szarpie świadków, policjanci noszą na mundurach kamery a przesluchania są nagrywane i co wiecej te nagrania nie giną kiedy tylko są potrzebne...
  • Ale na początku podobno powiedziała że wie a później że nie. Słusznie zrobili by wydobyć informacje, jeśli ktoś tak pogrywa. Niech każdy się postawi w sytuacji i czy by chciał by umorzono jego sprawę bo ktoś wiedział a nie powiedział.
  • @Wyrok NIEWINNI. - Chłopie takie brednie, że ciężko to czytać. Ona nigdy nie była niczemu winna. Nie ma takiego pojęcia jak współuczestniczka wykroczenia, a co jakby był Polakiem to wtedy mamy wykroczenie a jak jest obcokrajowcem to uszkodzone drzwi przechodzą w przestępstwo. Chore. Do ukarania policjantów wystarczy ocena materiału dowodowego w postaci nagrania a od tego są Prokuratorzy nie Ty znawco prawa.
  • Chroniła lumpa który chciał "zrobić moją teściową na wnuczka"
  • @Wyrok NIEWINNI. - Sam przyznałem że takie praktyki są na porządku dziennym, bo skoro oczywistym dla Ciebie jest świadek postanowił zarejestrować przesłuchanie bo taki ma ono zazwyczaj przebieg i to jest twoim zdaniem normalne. To ja się pytam co mają robic policjanci przesłuchując prawdziwych bandziorów i zwyrodnialców, obcinać om palce i przypalać żywym ogniem? Bo przecież powinna być jakaś różnica w postępowaniu z podejrzanym o kradzież batonika a takim co kogoś zamordował.
  • Wyrok Niewinni - Ty zdrowo masz coś z głową. Powinni ich uwalić dla przykładu. A nagrań znajdzie się pewnie więcej jak tacy z nich kowboje.
Reklama