UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I to tacy wlasnie glosuja na trzaskowskiego. strach sie bac! oszołomy chca sie dorwac do koryta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    80
    opus(2020-06-23)
  • @opus - rozpędź się do bardzo dużej prędkości a następnie popatrz w dół przed samym zderzeniem z murem. gwarantuje że do uszkodzenia mózgu nie dojdzie. Jak trzeba mieć zrytą głowę żeby wtrącać poparcie dla jakiegoś kandydata w wyborach z takim artykułem. W takim razie pod każdym artykułem o stosunkach analno-oralnych księży z ministrantami powinno być komentarz o tym że to wyborcy Dudy. Z dwojga złego to wole ćpunów którzy sami oddają się w ręce Policji niż Pedofili świetnie zamaskowanych i chronionych przez potężną czarną mafie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    7
    Bananito(2020-06-23)
  • @opus - Lecz się bucu. .
  • @opus - jak kleszcze
  • @opus - Dokładnie tak piszesz, kto wybierze czaskowkiego to wybiera klęskę wszechczasów !!! Pamiętajcie to przy urnach, jak wybierzecie tak będziecie mieli a potem nie płakać. Tylko obecny prezydent !!! Nie kto inny !!!
  • @opus - Typowe myslenie zniewolonego umyslowo czlonka sekty smolenskiej. Od razu widac ze takie przyglupy jak ty popieraja Du. .. e.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    Von Trupka(2020-06-23)
  • Typowy wyborca sekty.
  • @opus - oszołomy są przy korycie, ale głosują na nich wiecznie naje. .. ani, za 500
  • @Bananito - Jesteś chory z nienawiści do Kościoła, ja nie bronię zboczeńców w sutannach, ale jak twój sąsiad z bloku jest idiotą, to reszta mieszkańców trzydziestorodzinnego budynku to też wariaci?Masz wyprany mózg przez lewaków i nie potrafisz samodzielnie myśleć, miłego dnia życzę.
  • jak czytam Wasze komentarze to śmiem stwierdzić, że ochrzcili Was zwykłą wodą, a nie święconą
Reklama