UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zakazać tych głupich polowań i będzie spokój. Po co teraz polować, to nie jest średniowiecze. Jak dla mnie myśliwi banda lanserów co się tylko prześcigają w coraz lepszych gadżetach, a w nocy w lesie to by si w majtki zes. .. li. Koniec kropka.
  • Zakazać jazdy samochodami zakazać latania samochodami zakazać sprzedaży noży wypadki są były i będą Hashtagi: #Szlachcic
  • Selekcja musi być bo inaczej to zwierzęta by nas zjadły a wypadki się zdarzają
  • Jesteś idjotą nie znasz zagadnienia. Poczytaj o gospodarce łowieckiej wtedy możemy podyskutować. Na tą chwile niema z kim i oczym.
  • Ale tępak. Jak chcesz wypowiadać się na jakiś temat to najpierw zapoznaj się z tematem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Gość II(2020-07-29)
  • Nie masz pojęcia o gospodarce leśnej i wypisujesz jakieś bzdury😳
  • @JC13 - Idiota to wasz kompan bo zastrzelił kolegę, tzw gospodarka łowiecka? Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że nie ma kłusowników, najwięksi kłusownicy to myśliwi. Jak jestem w błędzie- odpisz.
  • @JC13 - No rzeczywiście nie ma co rozmawiać z takim geniuszem jak ty. PZŁ to banda zwyrodnialców, którzy dla spokoju sumienia nazywają to co robią nomenklaturą techniczną. Ohyda. I nie wymadrzaj się tylko przyznaj, że kręci cię zabijanie.
  • Chyba Ty się zesrales
  • Zakazać to tych głupich komentarzy
  • Konieczne jest badanie u psychologa.
  • Twój komentarz powinien ograniczyć się do koniec kropka, reszta to głupoty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Myśliwy(2020-07-30)
  • @JC13 - Jesteś idjotą???? No raczej też nie znasz zagadnienia i pisowni !!!
  • święte słowa, po co to komu potrzebne
  • Byłeś kiedyś nocą w lesie?
  • @JC13 - Idiotą. Pisze się tak(Idiotą)a nie tak (idjotą).
  • Zakazać Ci oddychania na 10 minut.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Luneta(2020-07-31)
  • Dla ciebie to banda leserów, która kiedy ty śpisz wiosna pilnuje rolnikowi zasiewów aby moglo cokolwiek wyrosnąć, kątem i jesienią pilnują plonów a y rolnik mógł zebrać plon swojej pracy, za straty płacą mu odszkodowania, a to wszystko charytatywnie bez żadnych korzyści majątkowych. Jeżeli nie byłoby myśliwych po trzech latach mielibyśmy 2 mln dzików po czterech 5 mln a po pięciu ponad 10 mln. Ciekaw jestem jakbyś wówczas dalej krzyczał precz z łowiectwem kiedy żywność kosztowała cztery razy tyle co dzisiaj. Aby zabierać głos trzeba mieć odrobinę pojęcia o zwierzętach ich przyroście i czynnikach temu sprzyjających. O skutkach nadmiernego przyrostu również u jeleniowatych, które w nadmiarze zniszczyłby nasze lasy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mario 59(2020-08-01)
  • Żeby się wypowiadać na ten temat to trzeba coś wiedzieć. Z wiedzy na ten temat 1ka!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Realist(2020-08-03)
Reklama