UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak ktoś pije i potem wozi się po nocy z poszukiwanym patusem to naprawdę spodziewa się powitania kwiatami na komendzie i rozmową z psychologiem przy kawusi w pokoju w motylki?
  • Nie od razu pałą i paralizatorem. Może jak twoje dziecko tam trafi i wróci jak ta kobieta to może zmienisz zdanie. Swiadek to nie podejrzany.
  • na czole mial to napisane ???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    inwest(2022-06-09)
  • Wysłuchałem nagrania i jedyne, co mnie zbulwersowało, to straszenie klapsem. Naprawdę, jestem pełen podziwu dla cierpliwości tych policjantów.
  • Na szczęście ja swoje wychowam tak, że nie będzie się wozić po mieście z pijanym patusem poszukiwanym przez organy ścigania, który niszczy czyjeś mienie, bo mu się pochodzenie kierowcy niepodoba. Podejście do przesłuchania ma ścisły związek ze środowiskiem w którym sprawca/ świadek się obraca. Sam byłem kiedyś przesłuchiwany w charakterze świadka i to przez prokuraturę i nawet kawę normlanie wypiliśmy, bo w sprawie, w której toczyło się postępowanie nikt nie był poszukiwany przez policję i nie dotyczyło uszkodzenia mienia po pijanemu przez zwyrodnialca.
  • "Na szczęście ja swoje wychowam tak, że nie będzie się wozić po mieście z pijanym patusem" - życzę Ci tego.
  • To nie kwestia życzeń tylko wychowania.
  • uwierz, ze nie tylko - jeszcze szczęścia... dużo szczęścia.
  • to nie trzeba życzyć tylko wychowywać, a jak się amantowi nie podobał kierowca, mógł nie wsiadać do taksówki, no ale poza rasizmem, to ten chłoptaś to ma inne wady, lepiej takiego nie spotkać
  • Rzeczywiście - można być bardzo "dumnym" z córki, która ma takich znajomych, a potem nie potrafi ponieść konsekwencji i jeszcze kłamie, że nie pamięta..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    15
    Kasik(2022-06-09)
  • Patusy uszkodziły auto, biedny dzieciaczek nie chciał wskazać, na podejrzanego. Może ciasteczka powinni przynieść? Nie generalizuję, ale obecne słodkopierdzące pokolenie jest tylko mocne w gębie. Wystarczy, że stanie przed nim pan policjant i już robi w gacie.
  • Ale czym ta dziewczyna zawiniła, że chłopak zrobił co zrobił i był poszukiwany. Nie upoważnia to tych ludzi do tego aby w taki sposób ją traktować. Od dawna powinno zrobić się porządek z tymi, którzy terroryzują osoby na przesłuchaniach. Myślą że skoro są w policji to wszystko im można, że każdego można traktować jak śmiecia. Nawet ofiary, które są przesłuchiwane wychodzą z większą traumą po tych ich przesłuchaniach.
  • Zawiniła tym, że utrudniała śledztwo i składała fałszywe zeznania twierdząc, że nie pamięta, bo, jak sama przyznała, nie chciała robić problemów człowiekowi, który był już wcześniej poszukiwany przez policję.
  • Jakiej rasy był taksówkarz, że mowa o rasizmie? A może to nie był rasizm, tylko szowinizm lub ksenofobia?
  • Ona kłamiąc, że nie zna typa potraktowała taksówkarza jak śmiecia. Dodatkowo kłamała. Taka sama byłaby Twoja opinia gdyby chodziło o Twoje zgłoszenie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    8
    Ogarnij się(2022-06-09)
  • O czym ty kufa pie.. sz gościu?
  • Wymuszanie zeznań, mówi ci to cos, ciołku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    10
    Nienawidzę policji(2022-06-09)
  • Prawo w idealnym państwie jest stosowane zarówno do "Patusa" jak i księdza proboszcza
  • Bardzo łagodnie się obchodzili. Dokładnie wiedziala po co nagrywa, chciala zrobić szoł i tyle. Te histerie nie wiem z jakiego powodu były, skoro nic jej nie zrobili - wszystko żeby wrzucić w internet. Z patologią trzeba krotko, bo to dziadostwo się namnaża jak grzyby po deszczu i zaraz będziemy się bali wyjść na ulicę. To nie jest normalne żeby rozwalić komuś samochód, a skoro udaje że nie wie kto to to zrobił to powinna być wspolwinna. Takie jest moje zdanie, jakby mi ktoś rozwalił samochód to też bym chciała żeby policja mi pomogła, Dobrze zrobili, 18letni sobie jaja robi z policji
  • @Koko - No to życzę ci z całego serca żebyś została kiedyś przesłuchana w stylu Igora Stachowiaka. Może wtedy zmienisz zdanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    8
    TenTeges(2022-06-09)
  • Tak czytam i sobie myślę gdzie ja żyję. Ludzie policja to nie kółko różańcowe. Tak jak inni piszą że te młode szczeniactwo myśli że wszystko im wolno, używają wulgaryzmów w każdej rozmowie, agresja. A jak trafia na Policję to już robią w majteczki. Jak mają się do nich zwracać co? kochanie? Wychowujecie dzieci bez wartości, tradycji, niczego. Robota co chceta, a potem dziwicie się że tak jest? Że policjant użyje słowa na k to Was bulwersuje? Hipokrycji
  • Dobrze wychowane dziecko gamoniu nie trafi na Policję! Hashtagi: #Zbyszek65
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Zbyszek66(2022-06-10)
  • Tak, bo Jessica ma swoje prawa i wymaga szacunku. A swoją drogą podziwiam tych policjantów bo w moim odbiorze (a wysłuchałam uważnie) byli naprawdę opanowani i grzeczni. Czy naprawdę nikogo nie razi ta udawana histeria dziewczęcia? Widać, że zaprojektowała sobie show, ponieważ włączyła nagrywanie a jeszcze nie wiedziała co się wydarzy. Przeraża mnie, że tak wielu komentujących nie rozróżnia kto w tej sytuacji był po jasnej stronie mocy... Hashtagi: #Ja
  • tak powinna byc jeszcze szczesliwa, ze ja nie zabili palami. Bialorus
  • ta ja zabic za to jak na Bialorusi
  • Dziewczyna była wezwana w charakterze świadka, nie była stroną oskarżoną. Ruszcie móżdżkami jesli jeszcze je macie. Dobrze zrobiła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Aloha Madafaka(2022-06-11)
Reklama