UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rzadko komentuję jakiekolwiek artykuły, ale jak wysłuchałam nagrania to powiem tylko tyle. Wstyd mi, ze mieszkam w kraju w którym ktoś kto się tak zachowuje w stosunku do drugiego człowieka nazywany jest w Polsce stróżem prawa. Dramat ! Słychać w nagraniu, ze Pan policjant czuje się jak Pan i władca, a tą dziewczynę potraktował skandalicznie. Boje się Policji w tym kraju!!!!! Bardzo dobrze, ze sprawa została zgłoszona do prokuratury.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    36
    Magda GK(2022-06-09)
  • @Magda GK - To jest fragment. Jestem przekonany że zapytano ją grzecznie kto z nią jechał autem. Nie udzieliła tej informacji. To co powinno nastąpić dalej? Dziękujemy? Sprawcy nie wykryto, sprawa umorzona? Paniena się stawiała to i oni dostosowali się werbalnie. Poza tym jej nie pobili. Mam ponad 60 lat. Byłem kilkukrotnie przesłuchiwany w różnych sprawach, zatrzymywany przez drogówkę czy SM i jakoś nie miałem problemów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    11
    prawieemeryt(2022-06-09)
  • @prawieemeryt - Ok, w takim razie jak nie miałeś problemów to znaczy że policja jest cacy. Wiesz, że jest prawo do nieskładania zeznań i ona nie musi wszystkiego mówić, może milczeć, powiedzieć niewiem i tyle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Tralala(2022-06-09)
  • @Tralala - Może odmówić zeznań i zeznawać w obecności adwokata. Ale jak mówi "nie wiem, nie znam" to kłamie (co się później okazało) i jako świadkowi grozi jej do 5 lat. Została pouczona o składaniu fałszywych zeznań.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    prawieemeryt(2022-06-09)
  • @prawieemeryt - To czy kłamie, czy nie, może rozstrzygnąć sąd. Oni mogą jedynie kulturalnie i grzecznie przyjąć zeznania lub sporządzić notatkę o odmowie ich składania. Nie mają prawa straszyć, wyzywać, grozić itd. Ewidentnie przekroczyli uprawnienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    11
    Mieszkaniec1(2022-06-09)
  • @Magda GK - Naucz się pisać wpierw zanim coś napisze"rz" "Rzadko" Częściej sięgaj do słownia a nie Rzadko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Rzadko(2022-06-09)
  • @Mieszkaniec1 - No ok. Trochę drastycznie ale jakby policja miała tylko przyjąć takie zeznanie i sporządzić notatkę to 95 % spraw byłaby nie wyjaśniona. Ludzie narzekają że policja z kropidłem i tak dalej ale jak trochę przyciśnie to też wielkie halo. Gdyby panna (sic) nie mataczyła i odpowiadała na pytania nie byłoby sprawy. Wg mnie proste.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    prawieemeryt(2022-06-09)
Reklama