UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • i bardzo dobrze że nie zatrzymała jak utrzymują dystans od siebie to jest OK. Nie są poddani kwarantannie a z tego co wiem to nikt mi jeszcze nie przemianował mojego mieszkania na więzienie i krat nie wstawił w okna. Za nieudolność władz mają płacić zwykli ludzie? Jedni mogą wychodzić do pracy z pieskiem i wciąż pełno różnych wyjątków a wędkarze, którzy są z reguły samotnikami nie mogą posiedzieć nad wodą i korzystać ze słońca koronowirusa i przyrody. Może ryby też przenoszą tego wirusa? Głupota rządu który wpuścił ludzi wracających z zagranicy i nie wprowadził PRAWDZIWEJ kwarantanny w miejscach przekraczania granic jest odpowiedzialna za cały ten bajzel i śmierć ludzi. Politycy sobie podróżują do Włoch i innych krajów zarażonych (nie będę pisać kto)dając świetny przykład innym jak olać kwarantanne. Jak zwykle przykład idzie z góry. Jaka kara spotkała polityków za to co zrobili? A wy się czepiacie wędkarza co siedzi sam i łowi może sobie posiłek albo się odstresowuje od głupoty naszych PANUJĄCYCH. DOBRA RADA - NIE PODCHODŹ - NIE ZARAZISZ WĘDKARZA!!! Poza tym nikt tam z koła PZW zawodów nie zorganizował więc idźcie pilnować gimbazy ćpającej i chlejącej po krzakach albo niech rząd wprowadzi ustawę i wszystkich 65+ do gazu i po problemie. HITLER i STALIN z grobów biją wam brawo za to co robicie nawet im się nie śniło że w tak łatwy sposób można zniewolić narody.
 • Po wędkarzach najczęściej zostaje syf - pudełka plastikowe po robakach, butelki, puszki po piwie, jakas rozsypana pasza dla ryb. Gonić ich ile wlezie.
 • Piszesz, bo tak robisz? Wszystkich do "jednego wora". Typowe myślenie, albo niemyślenie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  wendkarz(2020-03-30)
 • a po buractwie zostaje kał, i papiery na drogach w lasach itd
 • Widzę, że nie wszystkim jeszcze histeria spowodowana wymyślonym kutawirusem spustoszyła szare komórki. Twój komentarz pokazuje, że są jeszcze ludzie trzeźwo myślący!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  wesoly wirus(2020-03-30)
Reklama