UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziwne, jak Pani wyprzedzała auto na przejściu dla pieszych - tuż za radiowozem, który zatrzymałem, i oczywiście w lusterku nic nie widział, bo nie zawsze patrzą w lusterka. Po wezwaniu na komendę w celu zeznania (bo Pani się nie przyznała), dowiedziałem się iż: pobliski monitoring nic nie uchwycił gdyż jest źle ustawiony (norma w tym mieście), a pozatym to owa Pani nie ma pkt. a ja miałem wtedy ich 16 więc raczej to ja stwarzam zagrożenie, a wogóle to Pani musiała na przesłuchanie przyjechać ze Sztumu - i nawet jak wyprzedzała, to sprawę umarzają - bo to dla niej już dotkliwa kara. Tak było kilka lat temu - nie ściemniam. A przypomnę, że według taryfikatora wyprzedzanie na przejściu jest jednym z najgorszych i najbardziej niebezpiecznych wykroczeń na drodze, dla tego grozi za to 10 pkt. oraz 500pln.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    1
    Ciekawski(2020-11-16)
  • @Ciekawski - taki mądry jesteś to skąd te 16 punktów
  • @Ciekawski - Bzdury piszesz. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Kapitan Bomba(2020-11-16)
  • Co za różnica skąd?? Popełniłem wykroczenie, więc otrzymałem mandat i punkty, nie ściemniałem nie prosiłem by tylko pouczyli. A jeśli dziennie robisz ok. 250 km dzień w dzień od pon. do pt. - to ciężko mandatu nie wyłapać, szczególnie jak 7 przed remontem była naszpikowana terenem zabudowanym i ograniczeniami - nieoszukujmy się jeśli jedziemy przepisowo to zaraz za nami sznur aut i flustracja innych kierowców. A tak szczerze teraz trochę wydoroślałem i jeżdżę w mieście maks 60 km/h (na liczniku), a i na S duże prędkości mnie już nie kręcą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Ciekawski(2020-11-16)
Reklama