UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie przeciez najnormalniejsza sprawa jest wlaczanie lewego kierunku na rondzie jezeli nie zjezdzasz na pierwszym zjezdzie tylko glab tego nie pojmie
  • Wóaśnie tylko głąb nie pojmie że nie trzeba migać na rondzie w lewo
  • co nie znaczy ze nie woolno sygnalizowac zamiaru skretu w lewo na rondzie lub przy zmianie pasa na lewy celem zjazdu na 3 zjezdie (w lewo), zmieszy mnie ta zaciekla walka jakby to mialo komus utrudnic zycie, choc patrzac logicznie jesli ktos opuszcza rondo to sygnalizuje to i z bani, jednoczesnie rondo to skrzyzowanie, wiec sygnalizowanie kiurunku jazdy jest zasadne
  • Rondo, to skrzyzowanie o ruchu okreznym, wiec wjezdzajac na nie nigdzie nie skrecam, tylko jade po łuku, a skrecam wyłacznie, gdy z jego zjezdzam, badz zmieniam pas. Nigdy nie stosowalem, nie stosuje i nie bede stosowal pomyslu jakiegos, co mial taki film po 10 piwach. A jezeli jade w lewo po rondzie o trzech pasach ruchu i chce zmienic pas z prawego na lewy, to jak mam zasygnalizowac chec jego zmiany skoro juz kierunkowskaz jest wlaczony?Reka pomachac?Te kierunkowskazy wymyslil nieumiejacy jezdzic idiota na usprawnienie ruchu na takich olbrzymich rondach jak elblaskie, zeby jemu podobni sie nie pozabijali nawzajem. A jak pojada do Gdanska, Warszawy, czy innego wiekszego miasta z wiekszym rondem, to smierc w oczach, krzyk i placz. Jak jechac?Jak zyc?Sieroty, furmani z bozej łaski. Samochód, to nie zabawka
  • @Omg - "a skrecam wyłacznie, gdy z jego zjezdzam"mozesz obrac kierunek dalszej jazdy oznaconej zjazdami nr 1.. .2.. 3.. 4.. 5., gdy zjazd nr 3 widoczne odstaje np o 90 stopni w lewo to znaczy ze na skrzyzowaniu kierujesz sie w lewo, nie obchodzi mnie czy bedziesz na nim robil akrobacje alpejskie czy fikolki i krecil sie nawet 570 stopni i 10 razy zawrocisz to na tym etapie wykonujesz manewr ktory doprowadzi do tego aby obrac kierunek w lewo, zrozum ze zachowanie zamiana pasow itp na rondzie i manewry to co innego niz jazda w kierunku, mieszasz
Reklama