UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Albo był gaz do dechy, albo faktycznie stary szrot się rozkraczyl podczas jazdy. Z własnego doświadczenia odradzam wszystkim auto powyżej 10 lat. Takie stare auto już nie należą do najbezpieczniejszych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    72
    Jjrr(2021-04-11)
  • @Jjrr - @jjrr dla Polaka 10 letnia pralka to złom, to samo ma się innego sprzętu, ale 10 letnie auto ślą Polaka? Panie! Toć to Orawie nówka! XD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    21
    Ololoo(2021-04-11)
  • @Jjrr - Ale ty jesteś ja mam passata B4,jak piszesz starego szarota ! A stan mojego passata jest ponadprzeciętny ze względu na to i dbam o niego bo wożę dzieci ! Nie zawsze stare auto znaczy diesel
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    6
    Gościu(2021-04-11)
  • @Gościu - puknij się w łeb. 10 letni szrot ma stan "ponadprzeciętny"takie rzeczy tylko w erze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    36
    qwerty1(2021-04-11)
  • @qwerty1 - Jeśli ktoś dba, wymienia części na nowe, nie używane i wymienia je na czas to wiek auta nie ma różnicy. Tylko, że w PL auta naprawia się po taniości, lub się jeździ i obserwuje, a amorki od nowości w 20 letnim passacie z przebiegiem realnie ok 800 000 km - a licznikowo 190 000.
  • @Jjrr - Z mojego doświadczenia wynika że moje doświadczenie jest lepsze od twojego
  • @Jjrr - To szroty czasem są bardziej zadbane od tych do 10 lat.
Reklama