UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najlepszym terapeutą jest pas. Ja jako dziecko dostałem pasem tylko raz, ale tak że miałem strupy na d. Od tamtej pory wszyscy mnie chwalą, jaki to ja jestem grzeczny i spokojny. Metoda leczenia tania, szybka i skuteczna na wszelkie ADHD i inne wymyślone choroby dla młodocianych terrorystów. Efekty działania tego wyjątkowego środka leczniczego widać już po pierwszym zaaplikowaniu!
  • Popieram.Od setek lat nikt nic lepszego nie wymyślił. Pokolenie 40 i 50 latkow nigdy nie miało żadnego ADHD dysgrafii dysleksji czy dyskalkulii. Mało tego nikt o czymś takim nie słyszał.Ojciec szybko zniwelować deficyty paskiem. Maturę się albo zdawało albo nie. A teraz wystarczy 30 % I masz wykształcenie średnie. To tak jak by ktoś odpowiedział na 3 pytania z 10. Żenada. Podoba mi się system edukacji w Anglii. Żadnej taryfy ulgowej. Kary pieniężne, kozy dla problematycznych uczniow-siedzą pod kamerami I ani drgna, bo im czas przedłuża.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    0
    Balbina Kalina(2019-11-25)
  • Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że być może tym pasem dostałeś jednak za mocno. Współczuje Ci bardzo. Bicie dzieci podlega karze.
Reklama