UWAGA!

Admirał dla IKS Atak

W sobotę 28 stycznia na statku-restauracji „Admirał” odbędzie się Pierwszy Charytatywny Bal Admirała, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz niepełnosprawnych sportowców z Integracyjnego Klubu Sportowego Atak.

– IKS Atak jest klubem zrzeszającym największą ilość sportowców niepełnosprawnych ruchowo w naszym województwie. Klub ma już na swoim koncie kilkanaście medali zdobytych w kilku dyscyplinach. Uważamy, że IKS Atak zasługuje na zainteresowanie oraz naszą pomoc, więc pragniemy uhonorować ich wyniki osiągnięte ciężka pracą – mówi Anna Pietrzniak, współwłaścicielka firmy „Miami”, organizatora balu.
     W programie balu przewidziano wiele atrakcji - będą to występy artystyczne, loterie fantowe, upominki i certyfikaty dla wszystkich uczestników.
     Początek balu 28 stycznia o godz. 19.30. Zaproszenia–cegiełki w cenie 150 zł już do nabycia na statku „Admirał” przy Bulwarze Zygmunta Augusta (tel. 055 642 30 31). Zaproszenie ważne jest dla dwóch osób, w jego koszt wliczona jest konsumpcja oraz zabawa do białego rana.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • IKS ATAK ma na swoim kilkanaście medali???? Tak dla sprostowania to każdy z czołowych zawodników ma juz po kilkanaście, jak nie klkadziesiąt medali na swoim koncie... Ludzie w tym klubie są naprawdę wspaniali!! Trzeba tylko trochę bliżej przyjżeć się klubowi, aby poznać jaka rodzinna atmosfera w nim panuje... Gratuluje organizatorom wspaniałego pomysłu!! pozdrawiam wszystkich klubowiczów!!! :]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  znajomy(2006-01-16)
 • zazdroszcze im pomocy jaka otrzymuja zewszad :( inne dyscypliny, nie mniej zasluzone, nie maja takiego wsparcia :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  matura(2006-01-16)
Reklama