UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Babskie gadanie wyjdzie na zdrowie

 
Elbląg, Adelajda Mieszczyńska-Trzeszczyńska zaprasza na spotkanie "Szafa serc"
Adelajda Mieszczyńska-Trzeszczyńska zaprasza na spotkanie "Szafa serc" (fot. Michał Skroboszewski)

Kto obcuje z płcią piękną, ten wie, że pamięć kobiety jest niezawodna. Dlaczego więc w natłoku codziennych spraw zapominamy… o sobie? Aby zmienić swoje nastawienie, należy przyjść w czwartek (8 września) do Ratusza Staromiejskiego i zabrać ze sobą to, co zalega w naszych szafach i głowach.

8 września o godz. 17 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się „Szafa serc – co z szafy, to z głowy”, spotkanie motywacyjne dla kobiet. Na panie czekają trzy panele dyskusyjne: panel Izy Dmitrowicz (psychoterapeutki), Izy Antosiewicz (trenerki mocnych stron) i rozmowa z Martą „Mariką” Kosakowską (piosenkarką, dziennikarką radiową, autorką książki pt. „Antydepresanty”). Podczas wydarzenia zbierana będzie odzież (tylko w dobrym stanie), którą organizatorzy przekażą dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Elblągu. Dzieci są w wieku od 4 do 18 lat. Po spotkaniu zainteresowane panie będą mogły udać się do Klubu Mjazzga, gdzie odbędzie się koncert Mariki.
       Pomysłodawczynią projektu „Szafa serc” jest Adelajda Mieszczyńska-Trzeszczyńska, rodowita elblążanka, aktualnie mieszkająca w Warszawie.
       - Zależy mi, aby kobiety zrobiły miejsce na nowości nie tylko w swojej szafie, lecz także w głowie. Takie spotkania, budujące samoświadomość są bardzo potrzebne, bo świadoma kobieta, to odważna kobieta – opowiada Adelajda.
       Harmonogram spotkania „Szafa Serc”
      
       8 września, Ratusz Staromiejski 
       17.00 - 17.30 Przybycie gości, zbiórka odzieży
       17.30 - 17.45 Powitanie przez organizatorów, przedstawienie prowadzących i parterów I edycji a także oficjalne przekazanie rzeczy
       17.45 - 18.45 Rozmowa z Martą Mariką Kosakowską, wokalistką, prowadzącą programu telewizyjnego „Voice of Poland”, autorką książki „Antydepresanty” 
       18.45 - 19.00 Przerwa na kawę 
       19.00 - 19.50 Iza Dmitrowicz (psychoterapeutka) – Wykład pt. „Dlaczego bardzo chcę, ale myślę, że od jutra?” 
       20:00 - 20.50 Iza Antosiewicz (trenera mocnych stron z Instytutu Gallupa) – Wykład pt. „Oddaj kamienie - weź skrzydła"
       20.50 - 21.00 Zakończenie
       21.15 Koncert Mariki z zespołem w Klubie Mjazzga (koncert biletowany)
      
Anna Kaniewska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama