UWAGA!

„Bajkowa wyspa” - Flipek szuka mamy

Elbląg, „Bajkowa wyspa” - Flipek szuka mamy

Filia nr 5 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Rodziny Nalazków zaprasza we wtorek, 23 października o godz. 17 rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym na spotkanie w ramach cyklu „Bajkowa wyspa”. Odbędzie się głośne czytanie książeczki „Flipek szuka mamy” Wandy Chotomskiej i wspólne jesienne zabawy. Wstęp wolny.

Drogi rodzicu!
       „Każda bajka to doskonały pretekst do rozmowy z dzieckiem i budowania więzi. Czytanie dzieciom wartościowych książek, rozmowa o ich treści, kształtowanie potrzeby i nawyku czytania jest warunkiem rozwoju krytycznego myślenia, mądrości życiowej, wyobraźni i wrażliwości moralnej.” (I. Koźmińska, E. Olszewska „Wychowanie przez czytanie”)
      
       Filia nr 5 przy ul. Rodziny Nalazków 20, mieszcząca się w budynku Szkoły Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 1, to nowy punkt na mapie Elbląga, gdzie rodzice i ich pociechy mogą spędzać wspólnie czas na kreatywnej i rozwijającej zabawie. W przestrzeni biblioteki, w pomieszczeniu wydzielonym specjalnie dla najmłodszych dzieci odbywać się będą zajęcia pod nazwą „Bajkowa wyspa”. Inspiracją do tych zajęć będą oczywiście książki i ich bohaterowie. Serdecznie zapraszamy.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama