UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Barwy III wieku

2008-01-14
Aktualizowany 2008-01-15 06:46

Rusza nowy projekt Fundacji Elbląg pn. „Barwy III wieku - wspieranie aktywności elbląskich seniorów”. Spotkanie rozpoczynające projekt odbędzie się 15 stycznia (wtorek) o godz. 12 w siedzibie Fundacji Elbląg.

„Barwy III wieku - wspieranie aktywności elbląskich seniorów” to nowy projekt Fundacji Elbląg, którego realizacja obejmie 10 miesięcy (od 1 stycznia do 31 października 2008 r.) Głównym celem projektu jest wzrost aktywności społecznej seniorów w Elblągu.
     W ramach projektu podejmowane będą m.in. następujące działania:
     - utworzenie partnerstwa integrującego blisko 20 elbląskich organizacji, instytucji i przedsiębiorstw do działań na rzecz seniorów;
     - wzmocnienie organizacji seniorskich poprzez szkolenia i doradztwo z zakresu pisania, realizacji i rozliczania projektów;
     - utworzenie funduszu seniorskiego, stanowiącego trwałe źródło finansowania działań podejmowanych przez organizacje seniorskie;
     - podejmowanie akcji fundraisingowych, których tematem głównym będzie pomoc w tworzeniu funduszu seniorskiego;
     - ogłoszenie konkursu grantowego dla elbląskich organizacji działających z i na rzecz seniorów, którego łączna pula środków wyniesie do 15 000 zł;
     - przeprowadzenie cyklu 20 wywiadów o problematyce seniorskiej;
     - zorganizowanie kampanii społecznej, w której promocja aktywności seniorów będzie widoczna w mediach, na billboardach, ulotkach i plakatach.
     Przedstawicieli organizacji działających z i na rzecz seniorów, a także wszystkich zainteresowanych projektem, Fundacja Elbląg zaprasza do udziału w spotkaniu inaugurującym jego realizację. Spotkanie odbędzie się 15 stycznia o godz. 12 w siedzibie Fundacji przy ul. Zw. Jaszczurczego 17.
     
     Projekt „Barwy III wieku - wspieranie aktywności elbląskich seniorów” finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.
Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama